Elektrické vozy

Elektrické vozy

Odvaha objevovat a inovovat jsou pro nás při vývoji elektrických vozů hlavní hnací silou. Novou kapitolu naší historie jsme začali psát v roce 2012, kdy jsme na trh uvedli DS 5 Hybrid 4×4 s integrovaným hybridním pohonem s dieselovou HDi technologií. Od roku 2014 se účastníme  Formule E, prvního mistrovství světa elektrických monopostů. Elektrický pohon je technologie budoucnosti a světový šampionát je pro naše inženýry ideální příležitostí posouvat hranice této technologie stále kupředu. Kupé DS-E-TENSE GT s dvěma plně elektrickými pohony je vozem zrozeným přímo na trati.

Jsme hrdí na zkušenosti, které jsme působením ve vrcholovém automobilovém sportu získali, a chtěli bychom, abyste z našeho výzkumu měli prospěch i vy, naši zákazníci. Příležitost budete mít s uvedením našich elektrických modelů známých jako “E-Tense”, počínaje DS 7 CROSSBACK E-Tense 4×4, prvním plug-in hybridním vozem značky DS.

 

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4

visuel access ds 7 4x4Po deseti letech výzkumu vám s hrdostí představujeme náš plug-in hybrid, DS 7 CROSSBACK E-Tense, který bude v prodeji od jara 2019. Tento vůz je budoucnost naší značky, která se zavázala uvést na trh každý rok jeden nový hybridní nebo plně elektrický model. Zvykejte si, to není zdaleka vše, čím vás značka DS Automobiles překvapí!

DS E-TENSE

Avantgardní design a technologie

compo access ds e-tenseDS E-Tense je ukázkovým příkladem spojení výkonnosti a respektu vůči životnímu prostředí – zadní kola jsou poháněna kombinovaně dvěma elektromotory o výkonu 402 k.   Vůz je vybavený lithium-iontovou baterií s dojezdem až 310 km a dosahuje maximální rychlosti 250 km/h (na uzavřeném okruhu) s výrazně nižšími emisemi CO2.