PŘEJÍT NA OBSAH

Služby DS

Klid díky vynikající údržbě

DS Service vám věnuje tuto zvláštní pozornost pokaždé, když je potřeba postarat se o vaše vozidlo.

Protože váš čas má hodnotu, údržba vašeho vozu DS se harmonicky začleňuje do vašeho časového plánu, abyste mohli zůstat soustředěni na své priority, aniž byste museli vozit své DS do servisu.

Od údržby po opravy DS Service udělá vše pro to, aby zajistil dlouhou životnost a bezpečnost vašeho vozidla, vždy s dodržováním hygienických pravidel.

Údržba nikdy nebyla tak jednoduchá.

Individuální údržbové rady v servisu

Odborná znalost techniků DS
V našich servisech vás čeká vynikající zážitek díky blízkosti a odbornosti našich školených a akreditovaných poradců a techniků, kteří jsou připraveni se postarat o vás a váš vůz DS. 
Věnujte svému vozidlu tu nejlepší péči
Pro bezstarostné cestování si užijte sledování, údržbu nebo opravy svého vozu DS. Zaručujeme odbornost našich techniků, náhradní díly odpovídající vašemu vozidlu a konkurenceschopné ceny. 
Nabídky a pravidelné prohlídky
Naši nejlepší technici zajistí kontrolu a opravu vašeho vozu a přitom vám nabídnou přizpůsobené tarify s pevně stanovenými náklady. 

Podpora na každém kroku

Objednejte si online termín

Za pár kliknutí nebo prostřednictvím aplikace MyDS vyberte nejbližší servis a zvolte přesný čas své návštěvy.

DS Service udělá vše pro sledování, údržbu nebo opravu vašeho vozidla.

Jasně a transparentně

Na našem webu nebo v aplikaci MyDS získáte nabídku odpovídající vašim potřebám. Je to také příležitost se seznámit s balíčky přizpůsobenými vašemu rozpočtu a vozidlu.

DS Valet, váš čas pod kontrolou

DS Automobiles vám ušetří čas tím, že vám poskytne vlastního řidiče nosiče při nákupu vašeho vozu DS nebo při objednání servisu v našich dílnách. Takto se postaráme o váš vůz a dodáme ho na místo podle vašeho výběru.

 

 

 

 

Videocheck: sledování vaší opravy na videu a s plnou transparentností

Jakmile je váš vůz umístěn do dílny a před provedením jakýchkoli operací, kompletní diagnostika vašeho vozu DS je natočena našimi odborníky. Pokud zjistí, že je třeba provést další práce, budou vás informovat a pošlou vám video diagnostiky, ve kterém vysvětlí plánovaný zásah. Na vás pak záleží, zda potvrdíte, že naši odborníci mohou práce provést při této příležitosti.

Možnosti platby

Oprava nebo údržba někdy přichází v nevhodný čas. Mít však vždy v dobrém stavu auto je nezbytné pro vaši bezpečnost a bezpečnost vašich blízkých. Abychom vám umožnili jezdit s klidem a zároveň udržet kontrolu nad svými financemi, DS Service nabízí nové služby pro usnadnění a rozložení platby služeb v dílně. Využijte našich platebních možností, které jsou jednoduché, rychlé a zcela bezpečné, a nejsou na ně žádné dodatečné poplatky.

DS Assistance

Naše rychlost pro váš komfort a bezpečnost. Využijte DS ASSISTANCE, která vás chrání před každým problémem souvisejícím s vaším vozidlem.

Digitální kniha údržby vašeho vozu

Využijte služby doslova na dosah ruky s přehledným digitálním servisním záznamem "Maintenance e-book", dostupným prostřednictvím aplikace MyDS. Kontaktujte svého odborného poradce DS pro jeho aktivaci.

Pro váš pohodlí je váš servisní záznam také k dispozici v tištěné podobě.

Telemaintenance

Telemaintenance sleduje správný provoz vašeho vozidla a informuje vás o bezpečnostním upozornění nebo potřebě údržby. Pokud je to nutné, DS Automobiles vám zdarma zajistí schůzku u vašeho oblíbeného prodejce.

Služby na míru

Vaše zážitky pokračují

ONLY YOU vám nabízí soubor pozorností přizpůsobených vám a vašim očekáváním. Využijte služby, které vám zaručí klid, pohyblivost a exkluzivitu, abyste zažili jedinečný zážitek s DS.

Aplikace MyDS

Aplikace MyDS byla navržena tak, aby vám umožnila připojit se k vašemu vozu DS a jeho prostředí. Prodlužte si svůj zážitek z jízdy před, během a po každé cestě.