PŘEJÍT NA OBSAH
DS 4
BENZIN & DIESEL
Cestujte francouzskou třídou

 

K dispozici také s dalšími motorizacemi:

 
DS 4
Cestujte francouzskou třídou
Elegantní silueta DS 4, která je více než jen kompaktním hatchbackem, je vybavena nejmodernějšími technologiemi a získala ocenění nejkrásnější auto roku na 37. ročníku Mezinárodního automobilového festivalu.
Jedinečný design a špičková výbava
Ať už jde o styl, nebo o technologie, dokonalost a čistá elegance DS 4 vám doslova učarují. Tento vůz je ztělesněním odborných znalostí mistrů řemesel společnosti DS Automobiles.
STYL A AERODYNAMIKA
Dokonalé proporce a jedinečné aerodynamické linie.
DOKONALOST FRANCOUZSKÉHO ZPRACOVÁNÍ
Interiér vybavený exkluzivními materiály a maximální důraz na detail.
MOTORY ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Od 1,4 do 6,2 l/100 km

Od 32 do 140 g CO2/km

FASCINUJÍCÍ TECHNOLOGIE
Konektivita a inovace pro větší radost z jízdy a maximální bezpečnost.

PureTech 130 k a BlueHDi 130 k
Když se efektivita snoubí s radostí z jízdy

Společnost DS Automobiles zefektivnila své spalovací motory tak, že zmenšila jejich velikost a hmotnost při využití inovativních materiálů s nízkým třením. Díky tomu došlo ke snížení emisí CO₂ i spotřeby paliva:

 

 • Benzinový motor PureTech má při vyšším výkonu nižší spotřebu paliva.
 • Technologie BlueHDi vznětového motoru nabízí systém kontroly znečištění nejnovější generace, který eliminuje škodliviny vznikající při spalování nafty.

VERZE

Objevte dostupné verze výbavy DS 4

 

 

DS 4 PALLAS
Čistý styl & Elegance
Standardní výbava:

Exteriér & Design :

 • 19" kola z lehkých slitin  SAPPORO
 • Zadní gravírovaná světla Full LED s 3D efektem
 • Automatické přepínání světlometů

 

Interiér & Infotainment :

 • Sedadla s výplní z vrstvené pěny a černými textilními potahy kombinujícími tkaninu DS s látkou Tungstène v provedení Diamond
 • Palubní deska v provedení Diamond potažená tkaninou DS
 • Dekory v bronzové barvě
 • Sluneční clony se skrytými zrcátky osvětlenými LED diodami
 • Čistá kabina se systémem "Air Quality System"(i) Kontroluje kvalitu vzduchu proudícího do kabiny a při detekci znečištění automaticky aktivuje funkci recyklace.  
 • Zadní středová loketní opěrka

 

Bezpečnost a pohodlí :

 • Přední a zadní parkovací asistent a couvací kamera
 • Automatická elektrická parkovací brzda
 • Bezdrátová zrcadlová obrazovka přes Wifi(i) Funkce Mirror Screen umožňuje propojit kompatibilní chytrý telefon s vozem a zrcadlit jeho obrazovku na centrálním dotykovém displeji DS 4.  
 • SOS & ASSISTENCE
 • Paket elektrického sedadla řidiče a vyhřívání předních sedadel
 • Akustická laminovaná přední boční okna
 • Adaptivní tempomat Stop & Go(i) Adaptivní tempomat automaticky přizpůsobuje rychlost DS 4 tak, aby byl zachován předem nadefinovaný odstup od vozu jedoucího před ní.  
 • Aktivní výstraha při nedobrovolném překročení vedení
 • Rozpoznávání rychlostních značek a doporučení
 • DS E-TOGGLE(i) Volič rychlosti  
DS 4 ÉTOILE
Luxus & Technologie
Standardní výbava:

(navíc k prvkům standardní výbavy PALLAS)

 

 

Exteriér & Design: :

 • 19" kola z lehkých slitin SEVILLA

 

Interiér & Infotainment :

 • Sedadla s elegantním černým kombinovaným čalouněním látka / Alcantara®
 • Dekory v bronzové barvě Belem v kombinaci s Alcantarou
 • Koberečky vpředu a vzadu
 • Hliníkové pedály a opěrka nohy

 

Bezpečnost a pohodlí :

 • Paket elektrických vyhřívaných předních sedadel s masážní funkcí + vyhřívaný volant
 • DS IRIS SYSTEM(i) Intuitivní, ergonomický a plně přizpůsobitelný informační ekosystém. Zahrnuje služby osobního asistenta s dotykovou plochou a hlasovým ovládáním.  
 • DS  EXTENDED HEAD UP DISPLEJ(i) Digitální data, promítaná přes čelní sklo na plochu o úhlopříčce 21", se ze vzdálenosti 4 metrů zobrazují jakoby přímo na silnici a řidič tudíž nemusí odvracet zrak od dění před vozem.  
 • Bezklíčový přístup a startování pomocí hands-free(i) Automatické odemykání a vysunutí zapuštěných klik dveří při přiblížení se k vozu.  
 • DS MATRIX LED VISION(i) Nová generace moderních úzkých světlometů s technologií Matrix Beam a dynamickým osvětlením zatáček. 
 • Rozšířený bezpečnostní paket(i) Paket sledování provozu za vozem zahrnuje systém sledování provozu a sledování mrtvého úhlu na delší vzdálenost.
 DS 4 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY
Kolekce ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY
 • Exkluzivní interiér čalouněný luxusní hnědou kůží Nappa Criollo
 • Hliníková kola s výbrusem v rozměrech od 19 do 21"
 • DS MATRIX LED VISION
 • Exkluzivní exteriérové dekory ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY
 • Specifické provedení interiéru přizpůsobené kolekci ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY
Přizpůsobte si svou DS 4
Zobrazit barvy

ROZMĚRY

Podívejte se na rozměry

TECHNOLOGIE

Užijte si vzrušující jízdu 

DS 4 využívá „rozšířenou technologii“, exkluzivní kombinaci nejnovějších technologií a rozšířené reality. Vyšší efektivita, neomezená konektivita a více inovací přispívá k ještě intenzivnějším zážitkům z jízdy a k vyšší bezpečnosti.
DALŠÍ TECHNOLOGIE
DS MATRIX LED VISION
Nová generace světlometů DS MATRIX LED VISION má štíhlý moderní vzhled a zahrnuje u vozu DS 4 technologie Matrix Beam a Dynamic Bending Light (dynamické osvětlení zatáček). Světelný kužel přesně osvětluje okolí a přizpůsobuje se díky pěti automatickým režimům (město, krajina, dálnice, nepříznivé počasí a mlha), takže je možné jezdit s trvale zapnutými dálkovými světlomety, aniž byste oslňovali ostatní řidiče. 
Detekce provozu za vozem
Pro větší bezpečnost tento systém detekuje vozidla v mrtvých úhlech výhledu za jízdy bez ohledu na jejich rychlost. S dosahem až 75 metrů vás systém na nebezpečí upozorní blikající LED diodou v zrcátku na příslušné straně. Při couvání upozorní na pohybující se překážky až do vzdálenosti 40 m v mrtvém úhlu výhledu. 
Výsuvné kliky dveří a hands-free přístup a startování
DS 4 se automaticky odemkne, když se k ní přiblížíte na 2 metry a do té doby zapuštěné kliky dveří se vysunou. Poté můžete snadno nastartovat pomocí tlačítka Start/Stop. Při opuštění vozu je princip stejný: kliky dveří se zasunou do karoserie a vůz se automaticky uzamkne. 
Active Safety Brake
Tento systém nepřetržitě detekuje překážky, jako jsou vozidla (jedoucí ve stejném směru nebo stojící), chodci, cyklisté i koloběžky ve vašem jízdním pruhu. V případě nebezpečí se spustí vizuální a zvuková výstraha. Pokud řidič nereaguje, vůz začne sám brzdit. 
Rozpoznávání dopravního značení
Usnadněte si řízení díky technologii rozpoznávání rychlostního značení s doporučením rychlosti*. Tento systém detekuje trvalé i dočasné dopravní značení s rychlostními limity. Značku zobrazí na displeji a okamžitě vás upozorní na případné překročení povolené rychlosti. Doporučenou rychlost můžete přijmout, čímž změníte nastavení tempomatu/omezovače a přizpůsobíte tak rychlost jízdy aktuálním dopravním předpisům. 
Systém udržování v jízdním pruhu
Systém udržování ve zvoleném jízdním pruhu detekuje přiblížení k bílé dělicí čáře a automaticky vůz udržuje ve stávajícím pruhu. Tuto funkci je možné kdykoli deaktivovat delším stiskem tlačítka či silným držením volantu. 

KONEKTIVNÍ SLUŽBY DS

Společnost DS Automobiles nabízí širokou škálu konektivních služeb v rámci paketů, které vám pomohou užívat si každý okamžik za volantem naplno: 

paket Connect One po dobu 10 let a po registraci paket Connect Plus, který je součástí pořizovací ceny vozu DS po dobu 3 let od počátku zákonné záruky.

DS IRIS SYSTEM & CHATGPT

SYSTÉM DS IRIS & CHATGPT (i) Nová funkce společnosti DS Automobiles využívá sílu generativní umělé inteligence s platformou Chat AI společnosti SoundHound. Ta integruje různé znalostní domény v kombinaci s nejaktuálnějšími rozsáhlými jazykovými modely, jako je ChatGPT API, a poskytuje tak rychlejší a komplexnější odpovědi než předchozí systém rozpoznávání hlasu DS IRIS. ChatGPT je integrován do systému DS IRIS díky rozpoznávání zvuku a hlasu SoundHound. Jelikož se jedná o jazykový model umělé inteligence, je vyvinut tak, aby generoval odpovědi podobné lidským na základě hlubokého učení. Protože se jedná o novou a vyvíjející se technologii, její odpovědi nebo informace nemusí být zcela přesné, správné či objektivní. Stejně jako u jiných virtuálních asistentů vám doporučujeme nespoléhat se pouze na poskytnuté informace a vyvarovat se sdílení osobních údajů. Prostudujte si prosím příslušné podmínky a ustanovení.. 

Rozpoznávání hlasu systému DS IRIS, který je již tak mimořádně intuitivní a pohotový, nyní integruje umělou inteligenci SoundHound využívající rozhraní ChatGPT API. 

Vaše DS je tak obohacena o inovativní funkci, která vám umožní navázat zcela nový vztah se svým vozem. Ten se stane ideálním společníkem, se kterým bude cestování ještě bezpečnější a příjemnější.

Ovládání na dálku
Ovládejte svůj vůz na dálku přímo ze svého chytrého telefonu. Svůj automobil můžete tímto způsobem zamknout i odemknout nebo aktivovat klakson či světla, abyste jej snáze našli. 
SEND2NAV
Přímo v aplikaci MyDS můžete jednoduše vyhledat cíl cesty a odeslat jej do infotainmentového systému DS pomocí funkce Send2Nav. 

Nabídka vozů DS 4

Objevte předpřipravenou nabídku na míru.

DS 4 PALLAS
Sobriété & élégance
 • Lorem ipsum dolor sit amet
 • Consectetur adipiscing elit
 • Phasellus luctus, augue sit

 

A partir de 60 000 € ou 504 € / mois (i) Offre de Location avec Option d'Achat valable sous réserve d'acceptation du dossier par CREDIPAR, dénomination commerciale Stellantis Finance & Services, SA au capital de 138 517 008 € -317 425 981 RCS Versailles – 2-10 Boulevard de l’Europe 78 300 Poissy - N° ORIAS : 07004921 (www.orias.fr), N°ADEME FR231747_01GVZS. Vous bénéficiez du délai légal de rétractation.Les conditions d'adhésion aux prestations d'assurance complémentaires facultatives ainsi que leurs conditions générales sont disponibles dans les points de vente du réseau du Groupe Stellantis. L'adhésion aux assurances complémentaires facultatives Décès (Décès, Perte Totale et Irréversible d'Autonomie par accident et Invalidité Permanente Totale), SR+ (Sécurité Remplacement PLUS) est soumise à des conditions d'éligibilité. Lorsqu'une personne présente un risque aggravé de santé, les garanties et le tarif de l'assurance Décès sont susceptibles d'être adaptés. Toutefois, dans ce cas, les dispositions de la convention AERAS (s'Assurer et Emprunter avec un Risque Aggravé de Santé) s'appliquent. Pour toute information, voir le site www.aeras-infos.fr ou les Référents AERAS de CREDIPAR au 01 46 39 68 25 ou au 01 46 39 60 08.  
DS 4 ÉTOILE
HAUT DE GAMME & TECHNOLOGIES
 • Lorem ipsum dolor sit amet
 • Consectetur adipiscing elit
 • Phasellus luctus, augue sit

 

A partir de 60 000 € ou 504 € / mois (i) Offre de Location avec Option d'Achat valable sous réserve d'acceptation du dossier par CREDIPAR, dénomination commerciale Stellantis Finance & Services, SA au capital de 138 517 008 € -317 425 981 RCS Versailles – 2-10 Boulevard de l’Europe 78 300 Poissy - N° ORIAS : 07004921 (www.orias.fr), N°ADEME FR231747_01GVZS. Vous bénéficiez du délai légal de rétractation.Les conditions d'adhésion aux prestations d'assurance complémentaires facultatives ainsi que leurs conditions générales sont disponibles dans les points de vente du réseau du Groupe Stellantis. L'adhésion aux assurances complémentaires facultatives Décès (Décès, Perte Totale et Irréversible d'Autonomie par accident et Invalidité Permanente Totale), SR+ (Sécurité Remplacement PLUS) est soumise à des conditions d'éligibilité. Lorsqu'une personne présente un risque aggravé de santé, les garanties et le tarif de l'assurance Décès sont susceptibles d'être adaptés. Toutefois, dans ce cas, les dispositions de la convention AERAS (s'Assurer et Emprunter avec un Risque Aggravé de Santé) s'appliquent. Pour toute information, voir le site www.aeras-infos.fr ou les Référents AERAS de CREDIPAR au 01 46 39 68 25 ou au 01 46 39 60 08.  
DALŠÍ KROKY
Najděte svou novou DS
U nejbližšího PRODEJCE DS nebo online na oficiálních webových stránkách DS

 

OKAMŽITĚ DOSTUPNÁ DS 4

 

Najděte mezi skladovými vozy ve svém okolí DS 4, se kterou budete moci okamžitě odjet.

 

 

 

 

 

 

Vaše DS přizpůsobená na míru

 

Nakonfigurujte a objednejte si DS, která vám bude vyhovovat, a využijte výhod online nákupu:

 

    · 14 dní na rozmyšlenou

    · přistavení až domů nebo k prodejci DS

    · odkup vašeho stávajícího vozu 

    · asistence na míru

 

Prodejci DS Automobiles

 

Najděte nejbližšího prodejce DS, při výběru oceníte zkušenosti odborně proškoleného personálu.icule.

 

 

 

 

SERVICES SUR-MESURE
ONLY YOU
Découvrez notre programme de services sur-mesure
Contrats de service
Gagnez en sérénité avec nos offres d'entretien et d'assistance