PŘEJÍT NA OBSAH
Motory a specifikace
Dostupné motory
Potěšení z jízdy ve flexibilním a výkonném SUV

Vychutnejte si výjimečný výkon v dokonalé harmonii s životním prostředím díky nejnovější generaci plug-in hybridních motorů E-tense, benzinových motorů PureTech a dieselových motorů BlueHDi.

Vyberte si typ energie a objevte motor, který je pro vás ten pravý.

E-TENSE 4x4 300
E-TENSE 225
E-TENSE 4x4 300
E-TENSE 4x4 300
Konfigurovat
ROZMĚRY
Prozkoumejte míry
POHODLÍ A PROSTOR
Každodenní pohodlí
Absolutní pohoda
V DS 7 CROSSBACK si cestující mohou užívat nebývalého prostoru, zejména na zadních sedadlech, kde se opěradlo elektricky sklápí v rozsahu 23° až 32°. Sedadla jsou vyrobena z pěny s vysokou hustotou pro větší pohodlí a pevnost. Vpředu je lze vyhřívat, větrat a masírovat (5 režimů dostupných z centrálního dotykového panelu).
Pokojnost a prostor
DS 7 CROSSBACK nabízí největší zavazadlový prostor ve svém segmentu (555 litrů), optimální modularitu díky rovné podlaze a kompletní systém usnadnění nakládání (Easy Access Pack - zahrnuje také Hands-Free Access a Start), včetně motorizovaného zavazadlového prostoru a snadného přístupu pomocí systému "Loaded Arms", který lze otevřít a zavřít jednoduchým pohybem nohy pod zadním nárazníkem.
Přizpůsobte si svůj DS 7 CROSSBACK
Barvy a lemy
SLUŽBY NA MÍRU
POUZE TY
Objevte náš program služeb na míru
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.
POUZE TY
Objevte náš program služeb na míru
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.

Právní informace

 

¹ Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu odpovídají zkušebnímu postupu WLTP, na jehož základě jsou nová vozidla od 1. září 2018 homologována. Tento postup WLTP nahrazuje evropský jízdní cyklus (NEDC), který se používal dříve. Vzhledem k tomu, že zkušební podmínky jsou realističtější, spotřeba paliva a emise CO₂ naměřené postupem WLTP jsou v mnoha případech vyšší než hodnoty naměřené postupem NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání a různých faktorech, jako jsou: četnost dobíjení, styl jízdy, rychlost, specifická výbava, volitelná výbava, typy pneumatik, vnější teplota a tepelný komfort na palubě vozidla. Pro více informací se obraťte na své prodejní místo. Další informace naleznete zde.