PŘEJÍT NA OBSAH
LIMITOVANÁ EDICE
DS 9 OPERA PREMIÉRE
Emblematické a poetické
Limitovaná edice
DS 9 OPÉRA PREMIÈRE je navržen tak, aby okouzloval, a evokuje večer v opeře ve valčíku exkluzivních dekorů, které podtrhují jeho podmanivou siluetu. Tato limitovaná edice ztělesňuje prostřednictvím svých povrchových úprav a rafinovanosti odborné znalosti společnosti DS Automobiles na vrcholu jejího umění.
Výhody
Vnější vybavení
*Barva exteriéru závisí na dostupnosti
*Barva exteriéru závisí na dostupnosti
20'' kola z lehkých slitin MUNICH
Tato kola, specifická pro motor E-TENSE 4x4 360, umocňují prezentaci a prestižní charakter vozu DS 9 OPÉRA PREMIÈRE.
Specifické znaky OPÉRA PREMIÈRE
Tento exkluzivní model má na obou stranách dva jedinečné odznaky. Na černém pozadí se jemný chrom a gilošování motivu "Clous de Paris" snoubí s elegantními ornamenty inspirovanými hudební partiturou a poeticky podtrhují postavu modelu DS 9 OPÉRA PREMIÈRE.
Chromované a podsvícené prahové lišty DS
Jakmile otevřete dveře, rozsvítí se světla a přivítají vás ve světě DS Automobiles. Tyto podsvícené chromované lišty prahů, umocněné gilošováním "Clous de Paris", jsou brilantními detaily, které přispívají k vytříbené atmosféře kabiny.
PRESTIŽ
Vnitřní vybavení
Kožený volant v čedičové černi
Ručně potažený kožený volant je elegantní a technologický zároveň. Můžete z něj ovládat audiosystém, svůj chytrý telefon připojený přes Bluetooth, digitální displej sdružených přístrojů a hlasové rozpoznávání vozidla.
Výroba koženého náramku Pearl Grey Nappa
Interiér vozu DS 9 OPÉRA PREMIERE, který je ztělesněním bezkonkurenční kultivovanosti, zdobí elegantní kůže Pearl Grey Nappa na celé palubní desce a dveřních výplních, kterou zdobí jemné prošívání Pearl. Sedadla, vyvinutá našimi sedlářskými řemeslníky, s jejich symbolickým "náramkovým" krejčovským zpracováním, jsou rovněž zdobena touto zářivou kůží Pearl Grey Nappa pro pozoruhodnou harmonii dekorů.
Čalounění stropu v barvě Alcantara® Galet Grey
V působivé světelné harmonii se v oblázkově šedé barvě čalounění odráží a zvýrazňuje perleťově šedá barva sedadel a vytváří tak jemnou a klidnou atmosféru, v níž na sebe barvy ladně reagují.
DS LOUNGE
Masážní, vyhřívaná a ventilovaná sedadla poskytují řidiči vozu DS 9 OPÉRA PREMIÈRE, stejně jako cestujícím vpředu a vzadu, nesrovnatelný komfort. Díky dlouhému rozvoru 2,89 m nabízí DS 9 prostornou a pohodlnou kabinu. Vzadu je elegantní středová loketní opěrka v kůži Nappa vybavena zásuvkami USB a masážními funkcemi.
Majestátní klid
Vychutnejte si bezkonkurenčně čistý zvuk díky výjimečnému Hi-Fi systému FOCAL Electra® se 14 reproduktory a výkonem 515 W. Tento výkon je umocněn laminovaným sklem s akustickou fólií a svařovaným tělem, které eliminuje vibrace a vytváří prostředí klidu a pohody.
TECHNOLOGIE
DS DRIVE ASSIST
Systém DS DRIVE ASSIST jsme navrhli tak, aby pomáhal řidiči a zároveň mu umožnil kdykoli znovu získat kontrolu nad vozem. Toto zařízení reguluje rychlost a vzdálenost ve vztahu k vozidlu jedoucímu vpředu a přesně umisťuje DS 9 OPÉRA PREMIÈRE do jízdního pruhu podle volby řidiče působením na řízení. Řídí rychlost a trajektorii jízdy, aby zajistilo vaši bezpečnost a klid za volantem. Systém rovněž řídí fázi zastavení (do 3 sekund) a opětovného rozjezdu, když se provoz zrychlí.
DS NIGHT VISION
Infračervená kamera v masce chladiče DS 4 detekuje chodce a zvířata až na vzdálenost 200 metrů a zobrazuje je na digitálním přístrojovém panelu, takže můžete předvídat nebezpečí a klidně reagovat. Jedná se o skutečnou podporu bezpečnosti, která vám zajistí klidnou jízdu i uprostřed noci.
ADML PROXIMITY 
DS 9 OPÉRA PREMIÈRE se automaticky odemkne, když se k němu přiblížíte v okruhu až 2 metrů, a dříve neviditelné kliky dveří se rozloží. Poté můžete vůz snadno nastartovat pomocí ovladače Start/Stop. Při odjezdu je princip stejný: kliky dveří se zasunou a vozidlo se automaticky zamkne.
DS 9 OPÉRA PREMIÈRE
Na fotografiích
SLUŽBY NA MÍRU
POUZE TY
Objevte náš program služeb na míru
Online obchod DS
Váš projekt online nakupování na míru

Právní informace

 

¹ Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu odpovídají zkušebnímu postupu WLTP, na jehož základě jsou nová vozidla od 1. září 2018 homologována. Tento postup WLTP nahrazuje evropský jízdní cyklus (NEDC), který se používal dříve. Vzhledem k tomu, že zkušební podmínky jsou realističtější, spotřeba paliva a emise CO₂ naměřené postupem WLTP jsou v mnoha případech vyšší než hodnoty naměřené postupem NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání a různých faktorech, jako jsou: četnost dobíjení, styl jízdy, rychlost, specifická výbava, volitelná výbava, typy pneumatik, vnější teplota a tepelný komfort na palubě vozidla. Pro více informací se obraťte na své prodejní místo. Další informace naleznete zde.