PŘEJÍT NA OBSAH

Dobíjecí hybridní vozy

Zážitek z jízdy v hybridním provedení

S hybridními dobíjecími vozy od DS si užijte radosti z 100% elektrické jízdy a zároveň si užijte delších cest s naprostým klidem. Vůz kombinuje elektrický pohon, ideální pro město, s benzinovým motorem, vhodným pro delší vzdálenosti podle vašich přání.

Naše hybridní dobíjecí modely E-TENSE spojují to nejlepší z technologického know-how s výjimečnými výkony. Oceníte výkonnost a všestrannost, kterou nabízí síla elektrického motoru spojená s motorem na benzin. Pro prodloužení radosti z elektrického režimu je váš hybridní dobíjecí vůz vybaven regenerativní brzdou, technologií inspirovanou Formulí E, která vám umožní dobíjet baterie při brzdění.

DS 7 E-TENSE 4x4
DS 7 E-TENSE 4x4 nabízí až 360 koní, pohon všech čtyř kol a dojezd až 65 km v elektrickém režimu. Náš dobíjecí hybridní SUV tak poskytuje vynikající výkony zejména při rozjezdech.
DS 4 E-TENSE

S hybridním pohonem o výkonu 225 koní spojuje DS 4 E-TENSE nízké emise a nízkou spotřebu: od 30 g CO2/km a 1,4 litru/100 km. Můžete tak jezdit ve městě i v případě omezení provozu.

Automaticky přepínající mezi fázemi 100 % elektrického pohonu, 100 % benzinu nebo kombinací obou energií podle potřeby, režim Hybrid se přizpůsobuje všem jízdním situacím pro optimální využití elektrické energie.

DS 9 E-TENSE

DS 9 E-TENSE přichází s dvěma variantami pohonu (250 koní s pohonem dvou kol a 360 koní s pohonem všech čtyř kol) a emisemi CO₂ od 26 do 41 g/km.

S oběma elektrickými motory umístěnými před a za vozem umožňuje pohon E-TENSE 4x4 360 dosáhnout výkonu až 360 koní pro mimořádné výkony.