DS Collection

Společnost DS Automobiles představuje svou DS Collection, ve které se snoubí výjimečný styl s dokonalým zpracováním. Vozy z této speciální série jsou symbolem vytříbené elegance a důkazem výjimečného know-how designérů, mistrů řemesel i odborníků a vývojářů DS. Těm nabízejí široké pole působnosti v navrhování prémiových vozů, které zajistí maximální radost z jízdy.

Každý z těchto výjimečných vozů je inspirován jedinečným prostředím. DS 4 Esprit de Voyage je koncipována tak, aby beze zbytku vyjádřila typické francouzské umění cestovat.

Esprit de voyage

Společnost DS vznikla v Paříži, městě světla a centru luxusního know-how a designu. Je to právě Paříž, která inspiruje svět značky DS, její styl i náhled na mobilitu a přímo tak ovlivňuje její přístup k typickému francouzskému umění cestovat.
Pro DS Collection Esprit de Voyage je typickým identifikátorem gilošování CLOUS DE PARIS, technika dekorativní úpravy povrchů pocházející z luxusního hodinářství. Jedná se o jedinečný a velmi elegantní prvek. Specifické malé hroty v kombinaci s jemnou a vyváženou hrou světla jsou prostředkem, pomocí kterého Esprit de Voyage prezentuje luxusní francouzské know-how.

Exteriér

Dodejte cestování kouzlo

Černý paket

Od DS WINGS až po lemování oken, elegantní černý paket zdobí DS 4 Esprit de Voyage a umocňuje její okouzlující styl.

Propracovaná maska

Elegantní lesklou černou masku chladiče DS 4 Esprit de Voyage zdobí jemné chromované plošky, které na ní vytvářejí kaskádovitý vzor. Technologicky vyspělé světlomety MATRIX LED VISION působí doslova hypnotickým dojmem a dodávají DS 4 Esprit de Voyage vzrušující a velmi pronikavý pohled.

Charakteristické kryty zrcátek

Kryty vnějších zpětných zrcátek zdobené jemným laserovým gravírováním odkazují na Esprit de Voyage a know-how společnosti DS Automobiles.

Exkluzivní 19" kola CANNES

Šedá 19″ kola s výbrusem dodávají vozům z DS Collection na osobitosti a eleganci. Sportovní vzhled zvyšuje radost z jízdy i typické umění cestovat.

Černá střecha

Černá střecha v kombinaci s perleťově šedou karoserií dodává vozu na eleganci a zajistí výrazný kontrast, který zdůrazňuje osobitost DS Collection. Panoramatická střecha dokonale prosvětluje interiér a umocňuje zážitky z jízdy.

Zadní gravírovaná světla s 3D efektem

Při pohledu zezadu přinášejí Full LED světla jedinečnou a futuristickou podívanou. Zdobí je laserem gravírované šupiny a dynamická směrová světla. Ta dodávají vozu DS 4 Esprit de Voyage uhrančivý a moderní vzhled, který je zdůrazněn černými dekory.

Interiér

Pozornost věnovaná detailům

Interiér DS 4 Esprit de Voyage v elegantních odstínech šedé, dokonalé propojení šedé Granite použité v interiéru s šedými sedadly Galet, vytváří harmonickou kombinaci komfortu a světlých odstínů, dvou klíčových prvků DS Collection.

Exkluzivní podpis ESPRIT DE VOYAGE

Palubní deska čalouněná prémiovou šedou kůží Nappa Granite je zdobena exkluzivním nápisem Esprit de Voyage. Tento elegantní prvek je stylovým vyjádřením know-how týmu DS.

Šedá sedadla Pebble Galet

Sedadla v provedení Paloma šedá Galet přinášejí do interiéru více světlých prvků i sofistikovanosti. Jemnost čalounění a prvotřídní komfort přispívají k absolutnímu pohodlí a zvyšují potěšení z jízdy.

Ozdobné prahové lišty

Ozdobné prahové lišty z leštěného hliníku s nápisem Esprit de Voyage byly navrženy jako identifikátor exkluzivní DS Collection. Jsou podsvícené a přímo vyzývají ke vstupu do dokonale propracovaného světa pohody a elegance.

Pohodlný interiér

Vyhřívaná elektricky ovládaná sedadla s masážní funkcí a elektricky ovládané víko zavazadelníku

V zimě i v létě si užijte neuvěřitelný komfort, který vám poskytnou vyhřívaná a ventilovaná přední sedadla. Na dlouhých cestách přispěje jemná a přirozená vícebodová masážní funkce k vyšší pohodě cestování a dodá pocit naprostého pohodlí. Elektricky ovládané hands-free víko zavazadelníku je nezbytným prvkem usnadňujícím každodenní cestování. Otevřete s plnýma rukama zavazadlový prostor pouhým pohybem nohy, již vám nic nestojí v cestě za dobrodružstvím.

Služby na míru

Právní ustanovení

¹Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu jsou měřeny metodou WLTP (nařízení EU 2017/948). Od 1. září 2018 jsou všechna nová vozidla homologovaná podle celosvětově platné metodiky testování spotřeby paliva a emisí CO₂ pro osobní a lehké užitkové vozy WLTP. Protokol WLTP nahrazuje doposud používanou evropskou metodu měření NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu, proto jsou ve většině případů vyšší než hodnoty naměřené metodou NEDC. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ jsou závislé na výbavě vozidla, zvolené doplňkové výbavě a typu pneumatik. Více informací získáte u svého koncesionáře DS.