DS 4 E-TENSE

Mobilita nové generace

Operativní leasing od 13 200 Kč bez DPH

DS 4 E-TENSE
DS 4 E-TENSE

DOJEZD V PLNĚ ELEKTRICKÉM REŽIMU

Až 55 km
(WLTP kombinovaný cyklus*)

DOBÍJENÍ

1 hodina 45 minut pro dobití do 100 %

(prostřednictvím dobíjecí stanice 32 A 7,4 kW)

VÝKON

225 k

(180 k spalovací motor + 110 k elektromotor)

E-TENSE

Mobilita nové generace

Zažijte ještě větší radost z jízdy s plug-in hybridní technologií E-TENSE. Kombinace elektromotoru a benzinového motoru spojuje flexibilitu s dynamikou a zajistí více pohodlí a intenzivnější zážitky z řízení.

E-TENSE: technologie inspirovaná závody Formule E

 Účast v závodech Formule E a získání dvou dvojnásobných titulů daly vzniknout inovativním technologiím, jako jsou rekuperace či funkce e_SAVE, které byly po nutných modifikacích použity ve voze DS 4.

Emise

Emise

S plug-in hybridní pohonnou jednotkou o výkonu 225 k kombinuje DS 4 E-TENSE nízké emise a nižší spotřebu paliva: od 30 g/km CO2 a 1,4 l/100 km (podléhá probíhající homologaci). Proto nemá DS 4 žádný problém ani v nízkoemisních zónách evropských měst.

Tichá a komfortní jízda

Tichá a komfortní jízda

V plug-in hybridních vozech DS si užijete tiché a zcela flexibilní cestování. Při jízdě v plně elektrickém režimu se v horní části čelního skla rozsvítí modrá LED dioda, která na tuto skutečnost při pohledu zvenčí ihned upozorní.

Tichá a komfortní jízda
Služby zasvěcené E-TENSE

Služby zasvěcené E-TENSE

Využívejte služby společnosti DS Automobiles přímo ve svém chytrém telefonu nebo z vozu a usnadněte si každodenní cestování: najděte dobíjecí stanice, naplánujte dobíjení nebo si nechte nainstalovat dobíjecí stanici přímo u sebe doma.

Dojezd a dobíjení

Jízda s nulovými emisemi

Pro využití výhod plug-in hybridního vozu v plné míře je otázka dobíjení zásadní. Proto doporučujeme dobíjet DS 4 E-TENSE denně. Dojezd vašeho plug-in hybridního vozu ovlivňují různé faktory, jako jsou například klimatické podmínky, rychlost a styl jízdy.

Rychlost

Rychlost je jedním z faktorů, které nejvíce ovlivňují dojezd plug-in hybridního vozu. Pro maximalizaci dojezdu je nutné jezdit plynule a ne příliš rychle.

Tepelný komfort a dobíjení

V závislosti na klimatických podmínkách se k regulaci teploty v kabině využívá energie z baterie vozu. V zimě může být energetický výdej až o 35 % vyšší než na jaře, proto se doporučuje temperovat kabinu plug-in hybridního vozu během jeho dobíjení.

Styl jízdy a topografie

Změny převýšení a styl jízdy mají velký vliv na dojezd vašeho plug-in hybridního vozu. Zvolte ze čtyř dostupných jízdních režimů režim Hybrid, jezděte plynule a využívejte rekuperaci, abyste maximálně využili baterii a ušetřili až 15 % energie.