Servis a údržba

Servis a údržba

Expresní oprava karoserie DS

vehicle_bodyJakékoliv malé promáčknutí nebo oděrku na karoserii vašeho vozu dokáží naši odborníci opravit do 24 hodin*!

Naše cenově zajímavé služby zahrnující opravy malých poškození laku a obnovení původního stavu karoserie zajistí, aby váš vůz vypadal stále stejně dobře jako nový.

*Od okamžiku přijetí vozu do servisu a podle dostupnosti služeb servisní sítě.

Oprava čelního skla DS

windscreen-repair-dsPro váš jízdní komfort a bezpečnost opraví naši odborníci poškození vašeho čelního skla tak, aby bylo dokonale průhledné a bez jakýchkoli stop.

Poškození čelního skla ve špatném místě může překážet výhledu a oslabuje celkovou pevnost skla, které tak může prasknout i při malém otřesu. Naši technici vtlačí do poškozeného místa speciální opravárenskou pryskyřici. Po zaleštění je vaše čelní sklo jako nové a znovu získá svou pevnost.

Opravu čelního skla lze provést jen na jednom nebo maximálně dvou místech, pokud poškození nepřesahuje velikost dvoeurové mince a nachází se mimo zorné pole řidiče.

Kontrola klimatizace

air-conditioning-dsKlimatizaci používáte v každém ročním období jiným způsobem. Pro optimální komfort a bezpečnost vyžaduje klimatizační systém pravidelnou údržbu

Naši technici prověří pomocí 8 specifických kontrol technický stav vašeho klimatizačního systému, aby vám zaručili optimální fungování klimatizace, správnou kvalitu filtrovaného vzduchu a dokonalé odmlžování skel.

Kontrola klimatizace vám zajistí komfort a dokonalý výhled na silnici.

Bezplatná kontrola před STK

Pokud musíte absolvovat povinnou technickou kontrolu svého vozu, mohou vám naši technici provést bezplatnou kontrolu před STK bez ohledu na značku vašeho vozu.

Naši odborníci prověří všechny části vašeho vozu a upozorní vás na nevyhnutelné opravy. Pokud chcete, můžeme provést tyto kontroly v našich servisech a následně zajistit přistavení vozu do autorizované stanice technické kontroly. Zbavíte se tak starostí spojených s povinnou státní technickou prohlídkou a vyhnete se i nákladům na případnou nařízenou opakovanou prohlídku.

Prvá povinná technická kontrola vašeho vozu musí proběhnout během půl roku před čtvrtým výročím uvedení vozu do provozu. Poté musíte absolvovat technickou kontrolu pravidelně každé 2 roky.