Servis a údržba

Servis a údržba

Chci se objednat do servisu

Objednete se rychle a pohodlně do servisu na stránkách zde.

DS VALET

SLUŽBA PICK UP A DORUČENÍ VOZU DS VÁM USNADNÍ ŽIVOT

Nechceme ztrácet zbytečně náš čas a věnovat se pro nás méně příjemným činnostem, které přitom rád udělá místo nás někdo jiný. To je důvod, proč jsme pro vás připravili službu DS VALET. Chceme Vás zbavit starostí a stresu. V případě potřeby pravidelného servisu či údržby vozu DS můžete využít pick up službu, kdy si pro Váš vůz sami přijedeme na Vámi určené místo, nabídneme Vám náhradní vůz a Váš opravený vůz Vám opět přivezeme zpět. Tuto službu Vám můžeme nabídnout i při koupi Vašeho nového či ojetého vozu DS, kdy si ho nemusíte vyzvedávat v našem showroomu, ale je možné jeho doručení na Vámi udané místo převzetí, např. k Vám domů či do kanceláře.

Více o DS VALET

Uživatelská příručka

Nevíte si rady s ovládáním některých prvků výbavy vašeho vozu? Nevadí, aplikace Scan MyDS a online uživatelská příručka jsou vám k dispozici!

Online uživatelskou příručku najdete na stránkách zde http://service.ds.com/DSddb​/

Aplikace Scan MyDS nabízí přístup k digitální příručce vozu. Více informací o aplikaci Scan MyDS najdete na strákách zde.

Asistenční služby

ZDARMA PO DOBU ZÁRUKY

Značka DS dělá vše proto, aby vám zjednodušila život, zmírnila případný stres a zajistila vám stálou mobilitu, abyste mohli být při řízení naprosto klidní. Poruchu, nehodu, ztrátu klíče nebo natankování špatného paliva či jeho nedostatek Vám pomůžeme vyřešit.

Služba je k dispozici v České republice i v zahraničí na čísle 00 800 24 24 07 07 nebo stisknutím tlačítka DS Connect Box ve voze, a též prostřednictvím aplikace MyDS.

Více o DS ASSISTANCE

Aktualizace mapových podkladů

Kruhový objezd, který není na mapě? Pomocí aplikace MyDS zkontrolujte, zdali máte ve vašem voze nainstalovanou poslední aktualizaci mapových podkladů a softwaru dotykového displeje.

Aktualizovat mapové podklady

Kontrola klimatizace

Klimatizaci používáte v každém ročním období jiným způsobem. Pro optimální komfort a bezpečnost vyžaduje klimatizační systém pravidelnou údržbu

Naši technici prověří pomocí 8 specifických kontrol technický stav vašeho klimatizačního systému, aby vám zaručili optimální fungování klimatizace, správnou kvalitu filtrovaného vzduchu a dokonalé odmlžování skel.

Kontrola klimatizace vám zajistí komfort a dokonalý výhled na silnici.

Bezplatná kontrola před STK

Pokud musíte absolvovat povinnou technickou kontrolu svého vozu, mohou vám naši technici provést bezplatnou kontrolu před STK bez ohledu na značku vašeho vozu.

Naši odborníci prověří všechny části vašeho vozu a upozorní vás na nevyhnutelné opravy. Pokud chcete, můžeme provést tyto kontroly v našich servisech a následně zajistit přistavení vozu do autorizované stanice technické kontroly. Zbavíte se tak starostí spojených s povinnou státní technickou prohlídkou a vyhnete se i nákladům na případnou nařízenou opakovanou prohlídku.

První povinná technická kontrola vašeho vozu musí proběhnout během půl roku před čtvrtým výročím uvedení vozu do provozu. Poté musíte absolvovat technickou kontrolu pravidelně každé 2 roky.