VÝKON

Benzin & Diesel do 130 k
100% elektromotor 115 kW / 156 k

DOJEZD ELEKTROMOBILU

Až 575 km v městském provozu (WLTP)
Až 404 km v kombinovaném provozu (WLTP)

SPOTŘEBA / EMISE (WLTP KOMBINOVANÝ PROVOZ)

l / 100 km: probíhající homologace
g / km emisí CO2: probíhající homologace

DOKONALOST A VÝBORNÁ OVLADATELNOST

Moderní design

Technologicky vyspělá a efektivní nová DS 3 vnáší do cestování eleganci i osobitost. K dispozici je ve 100% elektrické verzi a jednoduchost její obsluhy vás doslova okouzlí.

Pohon nové DS 3

Nová DS 3 se dodává s různými typy pohonných jednotek:

Dieselové BlueHDi 130, benzinový PureTech 100 a 130 a rovněž čistě elektrická verze.

Dojezd nové DS 3

E-TENSE 100% ELEKTRICKÝ POHON

Nová DS 3 vystavěná na moderní platformě využívá inovativních materiálů, díky čemuž dosahuje její 100% elektrická verze vyššího dojezdu (Až 575 km v městském provozu). Stává se tak jedním z nejlehčích vozů v kategorii kompaktních SUV. Je dokonalou volbou pro cesty za zábavou, ale oceníte ji i na delších trasách. Až 80 % kapacity baterie je možné dobít za pouhých 30 minut.

Baterie nové DS 3

Dvojnásobné vítězství v šampionátu Formule E je zdrojem neocenitelných zkušeností! Vývojáři společnosti DS zabývající se elektrifikací využívají takto získaných znalostí při navrhování sériových elektromobilů a dávají vzniknout nové generaci velmi účinných motorů. Optimalizovaná aerodynamika nové DS 3 a tepelná regulace nového typu akumulátoru zvyšují výkon pohonného ústrojí E-TENSE.

Baterie nové DS 3

EXTERIÉR

Nová DS 3 vám učaruje svými čistými liniemi a pronikavým pohledem, který umocňuje její robustnost a dokonalé zpracování.

Full LED světlomety nové DS 3

Uhrančivý pohled

Nová podoba znaku DS Wings je dokonalým sjednocujícím elementem spojujícím masku chladiče s full LED světlomety. Jejich černé či chromované lemování dodává DS 3 dravý vzhled.

Zapuštěné kliky dveří

Zapuštěné kliky dveří

Nová DS 3 získává na eleganci díky chromovaným klikám dveří, které jsou zapuštěny do karoserie. Při přiblížení se k vozu s klíčem při sobě se automaticky vysouvají.

Zapuštěné kliky dveří
Maska chladiče nové DS

Inovovaná maska

Maska chladiče nové DS 3 je zdobena elegantními leskle černými či chromovanými dekory, které zdůrazňují její impozantní vzhled.

INTERIÉR

Know-how a důraz na detail

Interiér nové DS 3 byl propracován s maximální pečlivostí. Kombinuje prémiové materiály, špičkové technologie, eleganci a důraz i na ty nejmenší detaily. V dokonale odhlučněné kabině, která je velmi moderní a stylová, je cestování velice příjemné.

Sedadla čalouněná kůží Nappa nové DS 3

Čalounění BRACELET

Designéři vybavili interiér nové DS 3 velmi kvalitní pravou kůží Nappa. Exkluzivní způsob zpracování čalounění sedadel zvaný příznačně BRACELET poukazuje na všudypřítomné propojení DS Automobiles s dokonalostí klasických řemesel.

Dekor CLOUS DE PARIS u nové DS 3

Dekory CLOUS DE PARIS

Designéři společnosti DS se při navrhování ovladačů nové DS 3 nechali inspirovat dokonalostí tradičního hodinářství a použili gilošování CLOUS DE PARIS. Tato exkluzivní povrchová úprava spočívá v miniaturních pyramidách, které na sebe plynule navazují.

Dekor CLOUS DE PARIS u nové DS 3
Perleťové prošívání nové DS 3

Perlové prošívání

Perlové prošívání použité u vozu DS 3 pochází z dílny nejlepších čalouníků DS, kteří se inspirovali klasickou výšivkou. Jedná se o zvláštní způsob prošívání kůže, kde švy vypadají jako šňůra perel. Tento detail se stává charakteristickým znakem vozů DS.

Prémiové materiály

 Velmi kvalitní materiály, neocenitelné zkušenosti francouzských tradičních řemesel a harmonické linie oživují interiér, který je vybaven exkluzivním čalouněním.

Materiály použité v interiéru nové DS 3

Volant nové DS 3

VŠUDYPŘÍTOMNÁ KONEKTIVITA

Cestování nové generace

Hands-free přístup do vozu vám usnadní nastupování a vy můžete začít obdivovat nádherný interiér nové DS 3. Multifunkční volant potažený pravou kůží Mistral je vybaven řadou ovladačů, mimo jiné asistenčních systémů řízení či manuálního řazení.

Centrální 10,3″ displej s HD rozlišením a lesklým černým lemováním, digitální přístrojový panel s elegantní grafikou propojený s barevným head-up displejem i ergonomicky umístěné ovladače jsou včleněny do palubní desky tak, že máte dokonalý přehled o informacích důležitých pro jízdu.

Audio systém FOCAL ELECTRA nové DS 3

Nová DS 3 má výbornou akustiku, díky čemuž zajistí dokonalé a ničím nerušené zážitky z poslechu. Audio systém FOCAL ELECTRA s 12 reproduktory rozmístěnými po celé kabině poskytuje přesný, vyvážený a neuvěřitelně bohatý zvuk.

Audio systém FOCAL ELECTRA nové DS 3
Nový infotainmentový systém DS 3

Infotainmentový systém zprostředkuje nadstandardní zážitky z jízdy. Zahrnuje online navigaci a nový intuitivní a plně konfigurovatelný systém DS IRIS, který zajistí přístup k funkcím vozu pomocí zkratek na velkém 10,3″ centrálním displeji. Díky hlasovému ovládání plní veškeré vaše požadavky a zpříjemňuje cestování.

Nová DS 3 PERFORMANCE LINE

PERFORMANCE LINE

Osobitost

Ve verzi PERFORMANCE LINE se nová DS 3 prezentuje ještě dynamičtějším stylem s exkluzivními dekory. Dravost je jasně patrná na první pohled.

Nová DS 3 PERFORMANCE LINE

TECHNOLOGIE

Objevit asistenční systémy řízení nové DS 3.

SYSTÉM DS IRIS

SYSTÉM DS IRIS

SYSTÉM DS IRIS je nový informační systém DS, který je plně intuitivní, ergonomický a nebývale přizpůsobitelný. Zahrnuje službu virtuálního osobního asistenta, který dokáže rozpoznat, co mu sdělujete, a vždy udělá to, co požadujete, způsobem, který preferujete.

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST umožňuje poloautonomní řízení, přičemž řidič má kdykoli možnost znovu převzít kontrolu nad vozem. Jedná se o další krok k autonomnímu řízení. Vůz automaticky udržuje požadovanou navolenou rychlost a přizpůsobuje ji tak, aby byl zachován bezpečný odstup od před ním jedoucího vozu. Navíc udržuje polohu nové DS 3 ve zvoleném pruhu přesně tam, kde ji řidič chce mít. Vůz automaticky ovládá rychlost a směr jízdy tak, abyste za volantem byli vždy v bezpečí.

DS DRIVE ASSIST
DS MATRIX LED VISION

DS MATRIX LED VISION

DS MATRIX LED VISION nové DS 3 tvoří 3 LED moduly, plnící funkci potkávacích světel, a jeden modul Matrix Beam pro dálkové světlomety, který je navíc rozdělen na 15 stejných samostatných segmentů. Ty se rozsvěcují a zhasínají postupně podle situace v okolí vozu, kterou monitoruje kamera v horní části čelního skla. Řidič tak může jezdit s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by při tom oslňoval ostatní: například když se zezadu blíží k vozu nebo míjí protijedoucí vůz, část světelného paprsku osvětlující tento vůz se automaticky vypne a sleduje jeho pohyb, aby ho neoslňoval.

Nové kompaktní SUV DS 3