PŘEJÍT NA OBSAH
Motory a specifikace
Dostupné motory
Efektivita a mobilita
Prozkoumejte všechny technické vlastnosti nového modelu DS 3, od rozměrů až po dostupné motory. Vyberte si motor, který vám nejlépe vyhovuje.
ROZMĚRY
KOMPAKTNÍ A POHODLNÉ
DESETINÁSOBNĚ ZVÝŠIT POTĚŠENÍ Z JÍZDY
Vpředu i vzadu si užijete neuvěřitelný pocit pohody díky sedadlům se špičkovou pěnovou výplní, akustické izolaci, pozici za volantem, která dominuje vozovce, a vynikajícímu vnitřnímu prostoru.
Elektricky ovládaná, vyhřívaná a masážní sedadla
Vyhřívané sedadlo řidiče má přesné elektrické nastavení a masážní funkci, která zvyšuje pohodu na palubě a zajišťuje výjimečné cestování.K dispozici ve výbavě Opera. 
Tónovaná a akustická okna
Tloušťka prosklení v novém DS 3 zajišťuje pozoruhodný akustický komfort, který je nezbytnou součástí klidného a vyrovnaného prostředí na palubě. 
Kufr a úložný prostor
Modulární zavazadlový prostor nového DS 3 pojme až 350 litrů a nabízí optimální poměr mezi objemem a kompaktností. Prostor pro cestující zůstává ve verzích E-TENSE nebo Thermic nezměněn. 
Náhled nového DS 3 vašich snů
Barvy a lemy
SLUŽBY NA MÍRU
ONLY YOU
Objevte náš program služeb na míru
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.
ONLY YOU
Objevte náš program služeb na míru
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.

Právní informace

 

¹ Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu odpovídají zkušebnímu postupu WLTP, na jehož základě jsou nová vozidla od 1. září 2018 homologována. Tento postup WLTP nahrazuje evropský jízdní cyklus (NEDC), který se používal dříve. Vzhledem k tomu, že zkušební podmínky jsou realističtější, spotřeba paliva a emise CO₂ naměřené postupem WLTP jsou v mnoha případech vyšší než hodnoty naměřené postupem NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání a různých faktorech, jako jsou: četnost dobíjení, styl jízdy, rychlost, specifická výbava, volitelná výbava, typy pneumatik, vnější teplota a tepelný komfort na palubě vozidla. Pro více informací se obraťte na své prodejní místo. Další informace naleznete zde.