TECHNOLOGIE A CHARAKTERISTIKY NOVÉ DS 3

TECHNOLOGIE A CHARAKTERISTIKY NOVÉ DS 3
TECHNOLOGIE A CHARAKTERISTIKY NOVÉ DS 3

ZNOVUOBJEVENÁ RADOST Z JÍZDY

Bezpečnost a jistota

Nová DS 3 je vybavena veškerými asistenčními systémy řízení nejnovější generace pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí na cestách.

SYSTÉM DS IRIS

SYSTÉM DS IRIS

DS IRIS je nový informační systém DS, který je plně intuitivní, ergonomický a nebývale přizpůsobitelný. Zahrnuje službu virtuálního osobního asistenta, který dokáže rozpoznat, co mu sdělujete, a vždy udělá to, co požadujete, způsobem, který preferujete.

 

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST umožňuje poloautonomní řízení, přičemž řidič má kdykoli možnost znovu převzít kontrolu nad vozem. Je to další krok blíže k autonomnímu řízení. Vůz automaticky udržuje požadovanou navolenou rychlost a přizpůsobuje ji tak, aby byl zachován bezpečný odstup od před ním jedoucího vozu. Navíc udržuje polohu nové DS 3 ve zvoleném pruhu přesně tam, kde ho řidič chce mít. Vůz automaticky ovládá rychlost a směr jízdy tak, abyste za volantem byli vždy v bezpečí.

DS DRIVE ASSIST
Nová DS 3: Hands-free přístup a startování

Hands-free přístup a startování

Díky Hands-free přístupu se nová DS 3 automaticky odemkne, když se k ní přiblížíte na vzdálenost 2 metrů. Kliky dveří, do té doby zapuštěné v karoserii a elegantně kopírující její tvar, se vysunou.
Pomocí tlačítka Start/Stop vůz pohodlně nastartujete. Při opouštění vozu je princip stejný: při vzdálení se od vozu se jeho kliky zasunou a vůz se automaticky zamkne.

DS MATRIX LED VISION

DS MATRIX LED VISION

DS MATRIX LED VISION nové DS 3 tvoří 3 LED moduly, plnící funkci potkávacích světel, a jeden modul Matrix Beam pro dálkové světlomety, který je navíc rozdělen na 15 stejných samostatných segmentů. Ty se rozsvěcují a zhasínají postupně podle situace v okolí vozu, které monitoruje kamera v horní části čelního skla. Řidič tak může jezdit s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by při tom oslňoval ostatní: například když se zezadu blíží k vozu nebo míjí protijedoucí vůz, část světelného paprsku osvětlující tento vůz se automaticky vypne a sleduje jeho pohyb, aby ho neoslňoval.

DS MATRIX LED VISION
Nová vize DS 3 360

VISION 360

Nová DS 3 využívá nejnovější generaci parkovacích kamer umístěných vpředu a vzadu, které umožňují optimální přenos obrazu na 10,3″ dotykový displej.
Při manévrování v nízkých rychlostech zobrazuje systém Vision 360 pohled na vůz a jeho okolí shora: pohled se aktualizuje s pohybem vozu.

Barevný Head-up displej nové DS 3

Barevný Head-up displej

Rozšířený barevný Head-up displej nové DS 3 umožní nádherný vizuální zážitek podobný rozšířené realitě. Digitální data se promítají na průhlednou lamelu umístěnou v zorném poli řidiče, takže není třeba odvracet pozornost od dění před vozem.

Barevný Head-up displej nové DS 3

Motory dodávané do DS 3

BENZIN

PureTech 130 s 8stupňovou automatickou převodovkou
PureTech 100 s 6stupňovou manuální převodovkou

100% ELEKTROMOTOR

E-TENSE 156 s 8stupňovou automatickou převodovkou

DIESEL

BlueHDi 130 s 8stupňovou automatickou převodovkou

Sedadlo nové DS 3

KOMPAKTNÍ A POHODLNÁ

Ještě větší radost z jízdy

Nezáleží na tom, zda sedíte vpředu či vzadu. V nové DS 3 je cestování nanejvýš pohodlné díky kvalitní výplni sedadel, která se nesesedá, výbornému odhlučnění a dostatečnému prostoru. Řidič navíc ocení perfektní výhled díky vyvýšené pozici.

Vyhřívaná sedadla nové DS 3

Elektricky ovládaná a vyhřívaná sedadla s masážní funkcí

Vyhřívané elektricky nastavitelné sedadlo řidiče je vybaveno masážní funkcí*, která zvyšuje komfort a zajišťuje výjimečné cestovní pohodlí.

*K dispozici ve verzi Opera.

Vyhřívaná sedadla nové DS 3
Okna nové DS 3

Tónovaná a akustická skla

Vrstvená skla DS 3 zajišťují dokonalý akustický komfort, který je nezbytným předpokladem klidné a vyrovnané atmosféry v kabině vozu.

Zavazadlový prostor nové DS 3

Zavazadelník a odkládací prostory

Variabilní uspořádání zavazadelníku nové DS 3 o objemu 350 l představuje v rámci kompaktní karoserie maximum přepravního prostoru. Místo v kabině u verzí E-TENSE zůstává stejně velké v porovnání s verzemi se spalovacím motorem.

Zavazadlový prostor nové DS 3