DS 7

Elegantní a dynamické SUV

Operativní leasing od 11 100 Kč bez DPH

DS 7
DS 7

VÝKON

Od 130 do 360 k s pohonem všech kol

Spalovací motor i plug-in hybridní pohon

ROZMĚRY

Délka : 4,59 m
Šířka : 1,90 m
Výška : 1,63 m

SPOTŘEBA / EMISE (KOMBINOVANÝ CYKLUS WLTP)

Spotřeba a emise nafty: 5,5 – 5,6 / 143 – 146

Spotřeba a emise E-TENSE: 1,2 – 1,8/ 27- 40

Magická

Inovovaný charismatický vzhled

Objevte DS 7, sofistikované SUV, které vás okouzlí svou elegancí a dynamikou.

Objevit DS 7

Splňte si i ta nejtajnější přání! Pomůžeme vám s výběrem DS 7, která bude vaší dokonalou vizitkou.

Elegantní a dynamická

Charismatický styl

DS 7 je moderní SUV, které je charakteristické precizním zpracováním a nadstandardním komfortem pro ještě větší potěšení z jízdy. V interiéru nacházíme nejmodernější technologie a na první pohled je jasné, že důraz je zde kladen na detail. Umění cestování je to, co charakterizuje DS 7, která se bez nadsázky stává oslavou francouzského know-how v pojetí společnosti DS Automobiles.

DS 7 je dostupná s různými motory

PLUG-IN HYBRID

E-TENSE 360 s pohonem všech kol
E-TENSE 300 k s pohonem všech kol
E-TENSE 225 k

DIESEL

BlueHDI 130 k s automatickou převodovkou

Provedení exteriéru

Nová DS 7 se dočkala zásadní modernizace. Inovovaná příď dokonale ladí s dynamickým stylem a výrazným profilováním. Na zádi navazují nová světla s charakteristickými šupinami na ostré linie a vhodně doplňují nový přední světelný podpis. Vůz celkově získává na robustnosti a osobitosti.

Okouzlující inovace

Okouzlující inovace

Světelný podpis nové DS 7 s unikátní technologií DS PIXEL LED VISION 3.0 a DS LIGHT VEIL dodává vozu nezapomenutelný pronikavý výraz. Nové high-tech světlomety v kombinaci s inovovanou maskou chladiče umocňují elegantní vzhled přídě.

Okouzlující inovace
Čisté a dynamické linie

Čisté a dynamické linie

Dokonalé zpracování a ostře profilované linie dodávají nové DS 7 na jedinečnosti. Její vzhled v sobě snoubí výkon, čistý styl a nebývalou eleganci.

Nová světla s efektem šupin

Nová světla s efektem šupin

Zadní světla Full LED s efektem šupin zvýrazňují charakteristický světelný podpis nové DS 7. Ten umocňuje výjimečnou osobitost vozu a každý ho díky němu pozná na první pohled.

Nová světla s efektem šupin

Provedení interiéru

Francouzské know-how pro maximální komfort

Interiér je prostorný, velmi pohodlný a plně přizpůsobitelný. Precizní dílenské zpracování, luxusní materiály, pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům a nejnovější technologie přispívají k nadstandardnímu cestovnímu komfortu.

Interiér čalouněný v kůži Nappa

Interiér čalouněný v kůži Nappa

Interiér DS 7 je elegantní a klade důraz i na ty nejmenší detaily. Vyznačuje se dokonale propracovanými povrchovými úpravami a prémiovými materiály, jako je pravá kůže Nappa v barvě šedá Perle nebo černá Basalte. Dopřejte si luxus prémiových materiálů zpracovaných v duchu tradičního francouzského řemeslného know-how.

Čalounění BRACELET

Čalounění BRACELET

Designéři obohatili interiér DS 7 o exkluzivní pravou kůži Nappa. Jedinečné zpracování sedadel příznačně nazvané BRACELET elegantně dokládá silné propojení společnosti DS Automobiles s tradičním francouzským řemeslným uměním.

Čalounění BRACELET
Perlové prošívání

Perlové prošívání

Originální prošívání kůže připomínající tvar perly pochází z dílny čalouníků DS. Tento elegantní a jemný odkaz na luxusní módu se stává unikátním identifikátorem značky DS Automobiles.

Hodiny B.R.M R180

Hodiny B.R.M R180

Hodiny B.R.M R180 vznikly ve spolupráci se společností B.R.M Chronographes. Po nastartování se vysunou z palubní desky a automaticky se nastaví správný čas. Představují dokonalou symbiózu moderních technologií s elegancí zpracování.

Hodiny B.R.M R180
Volant potažený kůží

Volant potažený kůží

Dopřejte si ještě intenzivnější zážitky z řízení a dotýkejte se měkké kůže pokrývající volant DS 7. Elegantní pravou kůži zpracovanou mistry ve svém oboru doplňují saténově chromované dekory, které dodávají interiéru na luxusu.

Dekory CLOUS DE PARIS

Dekory CLOUS DE PARIS

U dekorů ovládacích prvků DS 7 nacházejí designéři inspiraci v jemném hodinářském řemesle. Na základě dlouholetých zkušeností mistrů v oboru použili typické zpracování kovu používané u luxusních hodinek. Gilošování CLOUS DE PARIS je z technického i uměleckého hlediska dokonalá povrchová úprava s miniaturními pyramidami, které se vzájemně prolínají.

Dekory CLOUS DE PARIS

Cestování s maximem konektivity

Špičkový digitální zážitek

Všudypřítomná konektivita

Všudypřítomná konektivita

Nové SUV DS 7 má nádherný a technologicky vyspělý interiér. 12,3″ digitální přístrojový panel a velký 12″ centrální displej s HD rozlišením významně přispívají k cestovnímu komfortu díky své velmi dobré čitelnosti. Řidič má naprosto dokonalý přehled, stačí pár jednoduchých gest a zobrazí se veškeré informace důležité pro jízdu.

Audiosystém FOCAL Electra® zprostředkuje naprosto jedinečný zvukový zážitek. Systém se skládá ze 14 reproduktorů včetně subwooferu a zesilovače s celkovým výkonem 515 W pro mimořádně kvalitní přenos zvuku.

DS IRIS je nový informační systém, který je intuitivní, ergonomický a plně přizpůsobitelný. Prostřednictvím dotykové plochy a rozpoznávání hlasu funguje jako dokonalý osobní asistent. SYSTÉM DS IRIS udělá, cokoli po něm žádáte, kdykoli to potřebujete.

E-TENSE

Dynamický jízdní projev verzí E-TENSE

Plug-in hybridní pohonné jednotky s výkonem až 360 k a pohonem všech kol zajišťují nové DS 7 nebývalý komfort a efektivitu. Užijte si plynulou maximálně pohodlnou jízdu a pocit opravdového luxusu.

DOJEZD V PLNĚ ELEKTRICKÉM REŽIMU

Km (kombinovaný cyklus)
Km (městský cyklus)
V procesu homologace

DOBÍJENÍ

Čas potřebný k dobití do plné kapacity
(pomocí 7,4kW wallboxu 32 A)

V procesu homologace

VÝKON

kW / k
V procesu homologace

E-TENSE 4x4 360

Vysoce výkonný hybrid

Zkušenosti z motorsportu

Bohaté zkušenosti z účasti na šampionátech Formule E a dva dvojité mistrovské tituly v kategorii jezdců a týmů se zúročují i v sériové výrobě. Specialisté divize DS PERFORMANCE používají v pohonné jednotce E-TENSE nové DS 7 technologie vycházející přímo z motorsportu, jako je například rekuperace energie při zpomalování.
U motorizace E-TENSE 4×4 360 využívá nová DS 7 speciální hnací ústrojí, odpružení a zadní nápravu, které byly ručně vyladěny ve francouzských dílnách s využitím odborného know-how vývojářů DS.

Pohon všech kol

Při aktivaci režimu SPORT dosahuje kumulovaný výkon dvou elektromotorů a benzinového motoru nové DS 7 až 360 k s okamžitě dostupným točivým momentem 520 Nm. To vše umocňuje komfortní velmi plynulá jízda.

Nová DS 7 E-TENSE 4x4 360 La Première

-Hybridní pohonná jednotka s pohonem všech kol o výkonu 360 k
-Sedadla čalouněná pravou kůží Nappa v provedení BRACELET
-Specifické černé dekory
-21" kola z lehkých slitin BROOKLYN
-Panoramatické střešní okno

Technologie E-TENSE

Jezděte bez omezení

Výhody plug-in hybridního pohonu E-TENSE

Emise a spotřeba

3 pohonné jednotky s výkonem 225 k, 300 k a 360 k s pohonem všech kol umožňují modelům E-TENSE dosahovat hodnot emisí škodlivin do 49 g/km CO₂ (v procesu homologace).

Tichá a pohodlná jízda

Vychutnejte si dokonalé odhlučnění kabiny, které je navíc umocněno použitím vrstvených skel. Nová plug-in hybridní DS 7 zajistí pohodlnou a velmi flexibilní jízdu.

Dvě verze pohonu všech kol

Se svými dvěma pohonnými jednotkami E-TENSE 4×4 300 a E-TENSE 4×4 360 v kombinaci s automatickou převodovkou EAT8 zajišťuje nová DS 7 výjimečné zážitky z jízdy.