PŘEJÍT NA OBSAH
Motory a specifikace
Dostupné motory
Dynamický komfort a klid
Vychutnejte si dynamický výkon v dokonalé harmonii s okolním prostředím díky benzinovým motorům PureTech, plug-in hybridnímu motoru E-TENSE a dieselovému motoru BlueHDI.
E-TENSE 4x4 300
E-TENSE 225
E-TENSE 4x4 300
E-TENSE 4x4 300
Konfigurovat
ROZMĚRY
Prozkoumejte opatření
Prostorné a propojené
Zvýšená pohoda
PRO VÁŠ KLID
Interiér nového DS 7 je díky svému velkému rozvoru obzvláště prostorný a nabízí pohodlí a klid, které vás budou provázet na všech cestách. Komfort na palubě zvyšuje přítomnost masážních, vyhřívaných nebo ventilovaných předních sedadel, sklopné zadní lavice a technologie DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, která se přizpůsobuje nerovnostem vozovky.
Panoramatické střešní okno
Zlepšete svůj zážitek na palubě výběrem panoramatického střešního okna pro svůj nový vůz DS 7. Skládá se z pevného okna kombinovaného s posuvným oknem a přináší světlo a pohodlí na všech vašich cestách. 
Neomezené cestování
Velký zavazadlový prostor nového modelu DS 7 pojme až 555 litrů, aby vyhovoval všem vašim cestám. Přívětivý, se dvěma chromovanými prahy zavazadlového prostoru, modulární a funkční, je vybaven 4 upevňovacími kruhy a bočními odkládacími lištami. Lze jej optimalizovat pomocí sklopné zadní lavice. U verzí E-TENSE má prostor pro nabíjecí kabel. 
Mimořádný smyslový komfort
Na přání dodávaná laminátová okna v novém DS 7 zajišťují optimální odhlučnění na palubě, což zaručuje mimořádně příjemný zážitek z jízdy a klid na duši. 
Přizpůsobte si svůj nový DS 7
Barvy a lemy
SLUŽBY NA MÍRU
POUZE TY
Objevte náš program služeb na míru
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.

Právní informace

 

¹ Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu odpovídají zkušebnímu postupu WLTP, na jehož základě jsou nová vozidla od 1. září 2018 homologována. Tento postup WLTP nahrazuje evropský jízdní cyklus (NEDC), který se používal dříve. Vzhledem k tomu, že zkušební podmínky jsou realističtější, spotřeba paliva a emise CO₂ naměřené postupem WLTP jsou v mnoha případech vyšší než hodnoty naměřené postupem NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání a různých faktorech, jako jsou: četnost dobíjení, styl jízdy, rychlost, specifická výbava, volitelná výbava, typy pneumatik, vnější teplota a tepelný komfort na palubě vozidla. Pro více informací se obraťte na své prodejní místo. Další informace naleznete zde.