DS 7 CROSSBACK

Technické parametry

Cena od 895 000 Kč s DPH

Operativní leasing již za 8 287 Kč / měsíc

DS 7 CROSSBACK
DS 7 CROSSBACK

PROSTOR & ABSOLUTNÍ KOMFORT INTERIÉRU

Na palubě vozu DS 7 CROSSBACK si cestující užívají maximálního pohodlí i na zadních sedadlech, u kterých je možné elektricky nastavit sklon opěradla v úhlu od 23° do 32°. Pro zajištění většího komfortu a odolnosti jsou sedadla vyrobena z pěny s vysokou hustotou. Přední sedadla navíc mohou být vyhřívaná, větraná a vybavená masážní funkcí (na centrálním dotykovém panelu je možnost volby z 5 režimů).

DS 7 CROSSBACK nabízí ve svém segmentu prostorný a variabilní zavazadlový prostor (555 l) s rovnou podlazou a systémem pro snadnou manipulaci se zavazadly. Hands-free otevírání zadního víka pohybem nohy pod zadním nárazníkem vám umožní snadný přístup do zavazadlového prostoru i s plnými rukama (Pack Easy Access*).

* Včetně Hands-free otevírání dveří a nastartování motoru

Naši technici a inženýři využili při návrhu koncepce vozu DS 7 CROSSBACK dlouholeté zkušenosti a know-how značky. Výsledkem jejich práce je vůz, který nabízí maximální bezpečnost jízdy za všech okolností a jistotu za volantem. Bezpečnost cestujících i ostatních účastníků silničního provozu byla, je a vždy bude naší prioritou.

Tento náš závazek se promítá i do hodnocení vozu DS 7 CROSSBACK v testech Euro NCAP, kde získal maximální známku, 5 hvězdiček.

DALŠÍ PARAMETRY

ROZMĚRY

Délka (mm)

4573

Šířka (bez/včetně zrcátek) (mm)

1906/2098

Výška (mm)

1625

Rozvor (mm)

2738

Zavazadlový prostor (litry VDA)

555 (1750 sklopená zadní sedadla)

Užitečná šířka zavazadlového prostoru – mezi podběhy kol (mm)

1201

Užitečná výška (mm)

581 pod kryt (910 pod střechu)

Stali jste se majiteli vozu DS a můžete tak automaticky využívat náš program služeb Only You, který je základem filozofie značky DS a závazkem vůči našim zákazníkům. Tento exkluzivní program je inspirovaný vašimi přáními a byl vytvořen přímo pro vás a váš jedinečný zážitek s vozy DS. Jako zákazníci DS můžete kdykoliv využít řady individuálních služeb přizpůsobených na míru vašim potřebám.

SLUŽBY NA MÍRU