PŘEJÍT NA OBSAH
PALLAS A ÉTOILE
NOVÁ OZNAČENÍ PRO VERZE AUTOMOBILŮ DS AUTOMOBILES
Paříž, 2. dubna 2024

• Značka DS Automobiles dala novým verzím svých vozů označení PALLAS a ÉTOILE, která jsou synonymem dokonalosti.

• Pro nižší stupeň výbavy bylo zvoleno legendární označení PALLAS, pro vyšší verzi je poprvé použito označení ÉTOILE.

• Tato nová struktura zjednodušuje proces vyhledávání a nákupu produktů a zvyšuje spokojenost zákazníků.

 

V průběhu roku 2024 získají modely DS Automobiles novou, jednodušší strukturu nabídky, vycházející ze dvou verzí s označením PALLAS a ÉTOILE. Cílem je zajistit větší přehlednost a zdůraznit tak klíčové vlastnosti těchto verzí, které mají kořeny v historickém dědictví značky. 

Díky této nové řadě budou mít zákazníci přístup k tomu nejlepšímu z know-how značky v nabídce dvou velice výrazných verzí s úrovněmi výbavy odpovídajícími jejich očekávání. 

 

DS Automobiles se vrací k názvu PALLAS, inspirovanému označením Palace, které se uděluje nejluxusnějším pětihvězdičkovým hotelům.

Název Pallas, používaný pro někdejší vozy DS, se začal používat v roce 1964. Po šedesáti letech se vrací se stejnou ambicí: ztělesňovat francouzské know-how. 

DS Pallas, představený tehdy jako nová verze vozu, byl  ve své době „určen k tomu, aby uspokojil přání nejnáročnějších zákazníků“. Mezi jeho hlavní vlastnosti patřila velká pozornost věnovaná detailům a dodnes zůstává legendárním podpisem z historie značky DS. 

Při svém návratu do nabídky si Pallas zachovává své původní ambice a nabízí celou škálu výbavy dokonale přizpůsobenou segmentům jednotlivých modelů.

 

Model na vrcholu nabídky nese velmi pařížské označení ÉTOILE. Je symbolem náměstí Place Charles-de-Gaulle (dříve známého jako Place de l'Étoile), v jehož středu stojí na konci Avenue des Champs-Élysées Vítězný oblouk a jehož dlažební kostky tvoří při pohledu z výšky hvězdu (étoile). Do náměstí ústí nejslavnější pařížské bulváry, které v souladu s návrhem architekta barona Haussmanna vytvářejí hvězdu. 

ÉTOILE rovněž odkazuje na nejvyšší titul, který se od 19. století uděluje nejlepším tanečníkům baletu pařížské Národní opery. 

Do interiérů vozů, které zdobí čalounění z vysoce kvalitní Alcantary® nebo kůže Nappa, se tak promítá umění spojené s architektonickou kreativitou, dokonalostí a energií noblesního know-how.

 

Verze PALLAS a ÉTOILE ponesou každá specifický znak s motivy inspirovanými užitým uměním. Znak PALLAS má tvar oblouku, který připomíná historickou osu Paříže (oblouk Arc de Triomphe du Carrousel na konci Tuilerských zahrad, obelisk na náměstí Svornosti, Vítězný oblouk a oblouk La Grande Arche ve čtvrti la Défense), zatímco ÉTOILE znázorňuje široký paprsek světla, který představuje 12 bulvárů, sbíhajících se na náměstí Place Charles-de-Gaulle, které se až do roku 1970 jmenovalo Place de l´Etoile. 

Tato nová řada verzí bude uvedena na trh v červnu nejprve u modelu DS 4.