PŘEJÍT NA OBSAH

LIMITOVANÉ EDICE

Objevte naše modely

DS Automobiles čerpal inspiraci z pařížského života, aby vám představil řadu vozidel ve speciálních edicích.

DS 3 CROSSBACK TOITS DE PARIS

Óda k ikonickému světu pařížských střech, tato limitovaná edice čerpá inspiraci ze šedomodrého odstínu zinku, který je zdobí. DS 3 CROSSBACK je vyzdoben elegantními odstíny šedi, venku s jedinečným odstínem střechy a uvnitř na tkanině sedadel. Zvláštní odznaky a nejmodernější technologie podepisují tuto moderní a sochařskou kreaci.

DS 7 CROSSBACK LOUVRE

Nechte se okouzlit naší limitovanou edicí 'LOUVRE', vytvořenou v rámci partnerství s prestižním pařížským muzeem. Jedinečné a nevídané kreace zdobí siluetu modelu DS 7 CROSSBACK, zatímco vestavěná aplikace 'Un jour au Louvre' (Den v Louvru), vytvořená pro tento model, zve umění do vašich cest.

DS 9 OPÉRA PREMIÈRE

Vytvořena pro okouzlení, DS 9 OPÉRA PREMIÈRE připomíná noc v opeře v záplavě exkluzivních dekorací, které zdůrazňují její fascinující siluetu. Tato limitovaná edice inkarnuje dovednosti DS Automobiles na vrcholu umění skrze své detaily a rafinovanost.

DS 7 E-TENSE 4x4 360 LA PREMIÈRE

Limitovaná edice Nouvelle DS 7 E-TENSE 4x4 360 LA PREMIÈRE zařazuje dobíjitelný hybrid do dynamického výkonu. Její kombinace síly a elegance poskytuje bezpečnou jízdu a neomezený pohon.