PŘEJÍT NA OBSAH
DS 3 CROSSBACK
TOITS DE PARIS
Limitovaná edice s ikonickým moderním designem
PAŘÍŽSKÝ DUCH
Limitovaná edice
Tato limitovaná edice, která je ódou na symbolický svět pařížských střech, je inspirována modrošedou barvou zinku, který je pokrývá. DS 3 CROSSBACK je vyveden v elegantních odstínech šedé, zvenčí v jedinečné barvě střechy a zevnitř na látce sedadel. Vyhrazené odznaky a nejnovější technologie jsou charakteristickými znaky moderního, skulpturálního výtvoru.
Postava a charakter
Standardní výbava exteriéru
Specifické odznaky a boční značky TOITS DE PARIS
Naši stylisté pro tento exkluzivní model navrhli odznaky s motivy symbolických budov Paříže. Jsou vytištěné sítotiskem v černé a chromové barvě a nesou s sebou ducha města, ať už jdete kamkoli.
Nová barva střechy Carat Grey
Naši malíři se inspirovali odstíny zinku a břidlice na pařížských střechách a vytvořili tuto novou barvu. Tato modrošedá barva zachycuje světlo, které umocňuje siluetu vozu DS 3 CROSSBACK.
18' kola z lehkých slitin SHANGAI
Šedá kola HARIA SHANGHAI s diamantovým leštěním byla zvolena tak, aby jemně ladila s karátově šedou barvou střechy a umocnila přítomnost této limitované edice.
Splachovací kliky & ADML Proximity
Tato edice je vybavena zapuštěnými klikami dveří, které dokonale ladí s jejími liniemi. Kliky se otevírají buď klíčem, nebo automaticky při přiblížení k vozidlu díky systému ADML PROXIMITY.
Chromovaná mřížka
Jemně tvarovaná maska chladiče s chromovanými koncovkami podtrhuje elegantní a moderní charakter vozu DS 3 CROSSBACK TOITS DE PARIS.
Moderní a inspirovaný
Standardní vybavení interiéru
Dekor přístrojové desky a výplně dveří Basalt Black
Pro interiér této limitované edice zvolily naše týmy čalounění černou želvovinou Basalt Black. Originální a elegantní čalounění zdobí palubní desku a výplně dveří.
Sedadla v čedičové černi (volitelně)
Nejvyšší stupeň kultivovanosti představuje na přání dodávané čalounění černou zrnitou kůží Basalt Black, které svými strukturovanými vzory a jemnými povrchovými úpravami podtrhuje design sedadel. Je to elegantní dialog mezi interiérem a exteriérem vozu.
Kožený volant
Volant v ručně broušené kůži je elegantní a technologický zároveň. Můžete z něj ovládat audiosystém, svůj chytrý telefon připojený přes Bluetooth, digitální displej sdružených přístrojů a hlasové rozpoznávání vozidla.
Připojená navigace (volitelně)
Ze sedadla řidiče můžete snadno přistupovat k připojenému navigačnímu systému s rozpoznáváním hlasu a jeho službám vyvinutým společností TomTom, jako jsou dopravní informace v reálném čase, počasí a upozornění na nebezpečné zóny. Užijete si také špičkový příjem rádia.
Hlídání mrtvého úhlu (volitelně)
Jezděte s klidem díky našemu systému. Upozorní vás prostřednictvím kontrolky v bočních zrcátkách, když se v zóně mrtvého úhlu nachází vozidlo.
Aktivní varování před opuštěním jízdního pruhu
Zvláště užitečná funkce na rychlých jízdních pruzích. Pokud vybočíte ze směru jízdy, tato pomůcka automaticky koriguje trajektorii postupným natáčením do protisměru, abyste se vrátili zpět do jízdního pruhu.
E-TENSE
Co takhle přejít na 100% elektrický pohon?
DS 3 CROSSBACK TOITS DE PARIS a veškerá jeho technologická a propracovaná výbava jsou k dispozici ve 100% elektrické verzi s DS 3 CROSSBACK E-TENSE TOITS DE PARIS.
DS 3 CROSSBACK TOITS DE PARIS 
Na fotografiích
Služby na míru
POUZE TY
Objevte náš program služeb na míru
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.
POUZE TY
Objevte náš program služeb na míru
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.

Právní informace

 

¹ Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu odpovídají zkušebnímu postupu WLTP, na jehož základě jsou nová vozidla od 1. září 2018 homologována. Tento postup WLTP nahrazuje evropský jízdní cyklus (NEDC), který se používal dříve. Vzhledem k tomu, že zkušební podmínky jsou realističtější, spotřeba paliva a emise CO₂ naměřené postupem WLTP jsou v mnoha případech vyšší než hodnoty naměřené postupem NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání a různých faktorech, jako jsou: četnost dobíjení, styl jízdy, rychlost, specifická výbava, volitelná výbava, typy pneumatik, vnější teplota a tepelný komfort na palubě vozidla. Pro více informací se obraťte na své prodejní místo. Další informace naleznete zde.