PŘEJÍT NA OBSAH
Motory a specifikace
Dostupné motory
Efektivita a mobilita
Prozkoumejte všechny technické údaje modelu DS 3 CROSSBACK, od jeho rozměrů až po dostupné motory. Vyberte si motor, který vám nejlépe vyhovuje.
ROZMĚRY
Prozkoumejte opatření
POHODLÍ A BEZPEČNOST
Komfort bez kompromisů
Prostor pro vás
Vůz DS 3 CROSSBACK, který je v srdci městský, nabízí navzdory svým kompaktním rozměrům výjimečný vnitřní prostor. Abychom vám poskytli veškeré potřebné pohodlí, zabudovali jsme do něj spoustu praktických a funkčních úložných prostor, sklopnou zadní lavici a zavazadlový prostor o objemu 350 litrů.
Technologie pro vaši bezpečnost

DS 3 CROSSBACK je standardně vybaven systémem automatického nouzového brzdění, aktivním varováním při vybočení z jízdního pruhu a rozpoznáváním dopravních značek.

Všechny bezpečnostní technologie vyvinuté našimi inženýry zajišťují, že DS 3 CROSSBACK je z hlediska bezpečnosti na špičce.

Přizpůsobte si svůj DS 3 CROSSBACK
Barvy a lemy
SLUŽBY NA MÍRU
POUZE TY
Objevte náš program služeb na míru
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.
POUZE TY
Objevte náš program služeb na míru
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.

Právní informace

 

¹ Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu odpovídají zkušebnímu postupu WLTP, na jehož základě jsou nová vozidla od 1. září 2018 homologována. Tento postup WLTP nahrazuje evropský jízdní cyklus (NEDC), který se používal dříve. Vzhledem k tomu, že zkušební podmínky jsou realističtější, spotřeba paliva a emise CO₂ naměřené postupem WLTP jsou v mnoha případech vyšší než hodnoty naměřené postupem NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání a různých faktorech, jako jsou: četnost dobíjení, styl jízdy, rychlost, specifická výbava, volitelná výbava, typy pneumatik, vnější teplota a tepelný komfort na palubě vozidla. Pro více informací se obraťte na své prodejní místo. Další informace naleznete zde.