DS 3 CROSSBACK

TECHNOLOGIE INSPIROVANÉ VÁMI

Cena od 560 000 Kč s DPH

Operativní leasing již za 5 954 Kč / měsíc

DS 3 CROSSBACK
DS 3 CROSSBACK

DS ACCESS

Nastupte si!

Vůz vás pozná na dálku
S technologií PROXIMITY KEYLESS ENTRY & START můžete vůz odemknout nebo zamknout, aniž byste vyndali klíč z tašky nebo kapsy.

PROXIMITY KEYLESS ENTRY & START

1,5 m je vzdálenost, na kterou DS 3 CROSSBACK rozpozná vaši přítomnost. Jakmile se přiblížíte, vůz se díky funkci PROXIMITY KEYLESS ENTRY & START odemkne a kliky dveří, do tohoto okamžiku diskrétně schované v karoserii, se vysunou. Stačí už jen otevřít dveře a usednout za volant.

Vzdálíte-li se od vozu, je princip stejný – kliky se zasunou a vůz se automaticky zamkne.

BEZKLÍČOVÉ STARTOVÁNÍ

A to ještě není vše! Motor vozu DS 3 CROSSBACK nastartujete nebo vypnete pouhým stisknutím tlačítka Start/Stop na středovém panelu. Nic víc není potřeba …

DS PILOT

Předzvěst autonomního řízení

DS DRIVE ASSIST

Řídit nebo se vézt

Na dlouhých cestách se o vaši bezpečnost stará technologie DS DRIVE ASSIST, inovativní systém, který až do rychlosti 180 km/h udržuje váš vůz ve zvoleném jízdním pruhu a rychlost jízdy přizpůsobí vozu jedoucímu před vámi.

Při zpomalení provozu a jízdě v koloně je systém schopen vůz i zastavit a znovu se rozjet.

DS PARK PILOT

Parkování vůz zvládne sám

Díky systému DS PARK PILOT váš vůz zaparkuje sám, aniž byste museli ovládat volant nebo obsluhovat pedály.

Pro zaparkování vám stačí jediná věc, držet tlačítko Park a čekat, až systém zahájí a poté i dokončí manévr. DS Park Pilot nejprve najde místo k zaparkování odpovídající rozměrům vozu DS 3 Crossback – podélně nebo kolmo orientované stání míjíte rychlostí do 30 km/h, aby si ho systém změřil – a pokud je místo vyhovující, vůz sám zaparkuje.

HEAD-UP DISPLAY

HEAD-UP DISPLAY

Nespouštějte oči z vozovky

Rychlost, údaje tempomatu/omezovače rychlosti, rozpoznání dopravních značek, asistenční systémy a navigace: na Head-up displeji máte veškeré potřebné informace stále před sebou, aniž byste spustili zrak z vozovky.

Technologie převzatá z kokpitu letadel promítá všechny potřebné údaje na barevný průhledný displej před čelním sklem, který je umístěný přímo ve vašem zorném poli.

HEAD-UP DISPLAY

DS SAFETY

Pro bezpečnější jízdu

DS MATRIX LED VISION

Svítit, ale neoslnit

Světlomety poslední generace DS Matrix LED VISION pro vás znamenají velkou výhodu: můžete řídit s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž byste oslňovali ostatní účastníky silničního provozu. Kamera umístěná v horní části čelního skla automaticky přizpůsobí svítivost světel podmínkám provozu na silnici.

ACTIVE SAFETY BRAKE

ACTIVE SAFETY BRAKE

Nouzové brzdění nové generace

Váš vůz je vybavený systémem nouzového brzdění ACTIVE SAFETY BRAKE, který na základě informací senzoru a nového typu kamery na čelním skle monitoruje situaci na vozovce a je schopný rozpoznat překážky* na silnici v jakoukoli denní i noční dobu.
V případě bezprostředního nebezpečí systém řidiče upozorní vizuálním a zvukovým signálem. Pokud řidič nereaguje, systém automaticky aktivuje nouzové brzdění.
* Kamera rozpozná vozidla (jedoucí nebo stojící ve stejném směru), chodce, cyklisty a motocykly ve stejném jízdním pruhu.

ACTIVE SAFETY BRAKE
ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK

ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK

S technologií rozpoznávání dopravních značek a doporučením rychlosti bude váš život za volantem o poznání jednodušší. Systém průběžně monitoruje dopravní značky s omezením rychlosti, zjištěné údaje zobrazuje na displeji a upozorní vás, pokud povolenou rychlost překročíte. Rychlost doporučenou systémem můžete rovněž přijmout jako referenční hodnotu pro tempomat/omezovač rychlosti.

V některých situacích, například při nepřízni počasí a zhoršení jízdních podmínek, systém doporučí přizpůsobit nastavení rychlosti tempomatu/omezovače. Například v případě deště bude při jízdě po dálnici navrhované snížení rychlosti ze 130 na 110 km/hod.

Pro ještě větší pohodlí a bezpečnost si můžete v rámci příplatkové výbavy zvolit rozšířený systém rozpoznání dopravních značek, který dokáže navíc rozpoznat i značku Stop, jednosměrný provoz, zákaz a konec zákazu předjíždění.

Jedná se o podpůrný systém řízení, který v žádném případě nemůže nahradit pozornost řidiče ani převzít kontrolu nad dodržováním pravidel silničního provozu.

DS LOUNGE

Klid a pohoda

HIFI SYSTEM FOCAL ELECTRA®

Špičkový systém  HiFi FOCAL Electra® vám zprostředkuje zvukový zážitek nejvyšší kvality srovnatelný s živým vystoupením v koncertním sálu.

Síla a kvalita zvuku

Společně s francouzskou značkou FOCAL, předním výrobcem profesionálních Hi-Fi audiosystémů a naším dlouholetým partnerem, jsme vyvinuli vysoce výkonný Hi-fi systém s 12 reproduktory a výkonem 515 W. Speciálně navržené rozmístění reproduktorů v kabině vozu vytváří unikátní prostorový efekt a spolu s věrnou reprodukcí zvuku je kvalita hudebního zážitku nepřekonatelná.

SLUŽBY NA MÍRU