DS 7 CROSSBACK

Výkonné motory

Cena od 1 015 000 Kč s DPH

Operativní leasing již za 9 426 Kč / měsíc

DS 7 CROSSBACK
DS 7 CROSSBACK

VÝKONNÉ MOTORY

Pět výkonných a úsporných motorů, které jsou pro luxusní SUV DS 7 CROSSBACK k dispozici, je příslibem výjimečně dynamické jízdy. Motory splňují nejnovější emisní normy (Euro 6.2) a vynikají mimořádným točivým momentem. Nová osmistupňová automatická převodovka EAT8 zajišťuje pohodlné a plynulé řazení. Nové technologie a efektivní systémy, jako například vysokotlaké vstřikování u motorů PureTech či systém Stop & Start, optimalizují spotřebu paliva a emise CO₂.

Dopřejte si výjimečné zážitky s novým benzinovým motorem PureTech 180 s automatickou převodovkou! Motor je vybavený nejmodernějšími technologiemi v oblasti snižování emisí CO2, aby splnil stále přísnější požadavky budoucích verzí emisních norem.

Všechny motory určené pro DS 7 CROSSBACK – benzinové PureTech i dieselové BlueHDi – jsou již v předstihu připraveny na novou verzi emisních norem Euro6d, která vstoupí v platnost v roce 2020.

E-TENSE 4×4: HYBRIDNÍ POHON PODLE DS

Od podzimu 2019 se vůz DS 7 CROSSBACK bude pyšnit také hybridním hnacím ústrojím E-TENSE s pozoruhodným výkonem 300 k, pohonem všech 4 kol a dojezdem 60 km v plně elektrickém režimu s nulovými emisemi. Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení nedošlo k omezení prostornosti interiéru ani zmenšení objemu zavazadlového prostoru vozu.

Nejnovější motory BlueHDi a PureTech nabízí výjimečné jízdní zážitky i ekologicky ohleduplný provoz.

Zadejte typ motoru a převodovku a vyberte si motor, který splňuje vaše představy.

Stali jste se majiteli vozu DS a můžete tak automaticky využívat náš program služeb Only You, který je základem filozofie značky DS a závazkem vůči našim zákazníkům. Tento exkluzivní program je inspirovaný vašimi přáními a byl vytvořen přímo pro vás a váš jedinečný zážitek s vozy DS. Jako zákazníci DS můžete kdykoliv využít řady individuálních služeb přizpůsobených na míru vašim potřebám.

SLUŽBY NA MÍRU