DS 7 CROSSBACK

NOSITEL ŠPIČKOVÝCH TECHNOLOGIÍ

Cena od 895 000 Kč s DPH

Operativní leasing již za 8 287 Kč / měsíc

DS 7 CROSSBACK
DS 7 CROSSBACK

MÍSTO ŘIDIČE NA ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGICKÉ ÚROVNI

Grafiku elegantního digitálního 12″ sdruženého přístroje si můžete upravit podle vlastních představ. Zobrazení veškerých informací potřebných k řízení vozu ovládáte pomocí rozbalovacího menu s ovladači na volantu. V nabídce je 6 režimů včetně ovládání funkce DS CONNECTED PILOT a DS NIGHT VISION.

Dotykový centrální 12″ HD displej umožňuje ovládat funkce vozu pomocí virtuálních tlačítek. Funkce vozu lze obsluhovat i pomocí chromovaného ovladače zdobeného krystaly*.
Displej se používá k ovládání komfortu v kabině, konektivity a zároveň jako multimediální rozhraní.
Prostřednictvím funkce DS Connect máte současně přístup k celé řadě dalších služeb: v oblasti bezpečnosti na cestách (SOS & asistence), pravidelné údržby (telematické služby), k on-line navigaci a dalším funkcím spojeným s Mirror Screen** (Android AutoTM, Apple CarPlayTM et MirrorLink®).
* V závislosti na verzi ** Vyžaduje kompatibilní smartphone; všechny služby zatím nejsou v ČR k dispozici

DS SAFETY: STÁLE VE STŘEHU

Při dlouhých cestách je největším nepřítelem řidiče únava, nepozornost nebo špatná viditelnost. DS SAFETY zahrnuje všechny důležité bezpečnostní funkce, aby vaše jízda proběhla bez rizik.

DS NIGHT VISION: noční vidění

Systém DS NIGHT VISION zaručuje řidiči lepší viditelnost ve tmě. Infračervená kamera umístěná v masce chladiče je schopná zjistit přítomnost chodce nebo zvířete na silnici až do vzdálenosti 100 m, což řidiči umožní na možné nebezpečí zavčas reagovat.

DS DRIVER ATTENTION MONITORING: konec nepozornosti

Pro zvýšení vaší bezpečnosti je vůz vybavený exkluzivní technologií, která umožňuje ve dne i v noci odhalit pokles pozornosti řidiče. Při prvních známkách únavy nebo nesoustředěnosti řidiče systém DS DRIVER ATTENTION MONITORING aktivuje zvukový signál a na centrálním displeji se objeví výstražné upozornění.

DS ACTIVE LED VISION: vidět a být viděn

Světlomety DS ACTIVE LED VISION, představené poprvé u koncepčního vozu DS E-TENSE, v sobě snoubí eleganci s výkonností. Světelný blok zahrnuje hlavní LED světlomet a tři otočné LED moduly, které se otáčí a naklánějí podle úhlu natočení volantu, rychlosti jízdy a vnějších podmínek, aby viditelnost a osvětlení vozovky byly optimální.

DS LOUNGE: DYNAMICKÝ KOMFORT

Interiér vozu DS 7 CROSSBACK pro vás bude místem klidu a pohody. Technologické inovace a jeho avantgardní koncepce vám nabídnou dosud nepoznanou úroveň komfortu a účinnosti.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION: pružný a citlivý

Kamera se čtyřmi snímači DS ACTIVE SCAN SUSPENSION neustále monitoruje stav vozovky, předvídá její nerovnosti a dokáže je včas vyrovnat.
Systém v reálném čase přenáší zjištěné údaje do řídicí jednotky, která podle nich upravuje nastavení tlumičů na každém kole zvlášť. Výsledný jízdní komfort je bezprecedentní.

HiFi System FOCAL Electra®: dokonale čistý zvuk

Značka FOCAL®, přední francouzský výrobce profesionálních Hi-Fi audiosystémů, se stala výhradním dodavatelem akustické výbavy vozů DS. Prvotřídní Hi-Fi Systém  FOCAL Electra® se 14 reproduktory rozmístěnými v prostoru celé kabiny vám zprostředkuje skutečně unikátní hudební zážitky.

DS PILOT: PŘEDZVĚST AUTONOMNÍHO ŘÍZENÍ

Užívejte si bezstarostné cestování za pomoci nejmodernějších asistenčních systémů řízení, kterými je vůz DS 7 CROSSBACK vybaven.

DS CONNECTED PILOT: řídit nebo se vézt

Systém DS CONNECTED PILOT je dalším krokem směrem k autonomnímu řízení. Tento inovativní systém upravuje rychlost jízdy podle vpředu jedoucího vozu a působením na řízení udržuje vůz DS 7 CROSSBACK ve zvoleném jízdním pruhu. Řidič může kdykoli převzít nad řízením vozu znovu kontrolu. Bezpečné a nanejvýš pohodlné!

Asistence při jízdě v pruhu je plně funkční v případě, že je jízdní pruh oboustranně vymezený podélným značením na vozovce (dálnice nebo silnice s vyznačenými pruhy).

DS PARK PILOT: jednoduché parkování

Díky této nové technologii vůz sám zaparkuje na podélně nebo kolmo orientované parkovací stání, aniž by řidič musel použít volant nebo obsluhovat pedály. Aby systém DS PARK PILOT našel místo k zaparkování odpovídající vnějším rozměrům vozu DS 7 CROSSBACK, stačí systém aktivovat a kolem místa projet rychlostí do 30 km/h.

DS ConnectedCAM : On-line kamera zachycující vaše zážitky za volantem

DS ConnectedCAM je kamera zabudovaná do držáku vnitřního zpětného zrcátka, která umožňuje ukládat fotografie a videa. Díky Wi-fi připojení lze zaznamenaná data přenést do chytrého telefonu.

Stáhněte si DS ConnectedCAM™ pro Android

Stáhněte si DS ConnectedCAM™ pro iOS

Právní doložka k DS ConnectedCAM™

 

Stali jste se majiteli vozu DS a můžete tak automaticky využívat náš program služeb Only You, který je základem filozofie značky DS a závazkem vůči našim zákazníkům. Tento exkluzivní program je inspirovaný vašimi přáními a byl vytvořen přímo pro vás a váš jedinečný zážitek s vozy DS. Jako zákazníci DS můžete kdykoliv využít řady individuálních služeb přizpůsobených na míru vašim potřebám.

SLUŽBY NA MÍRU