PŘEJÍT NA OBSAH

Modelová řada DS Automobiles

Objevte naše modely

DS Automobiles vás zve zažít výjimečné cesty díky naší široké nabídce špičkových přizpůsobitelných vozidel.

SUV a crossovery

Svým designem evokujícím sílu a prodchnutým elegancí naše SUV zpochybňují zavedená pravidla. DS 3 a DS 7, které kombinuje pohodlí s nejlepší technologií, byly navrženy tak, aby vám nabídly výjimečný smyslový zážitek.

Sedany

Řada silničních a kompaktních sedanů vás svede svou elegancí a dobrou ovladatelností. Na palubě DS 4 a DS 9 si užijte neochvějný jízdní komfort na dlouhé vzdálenosti i na cesty po městě. K dispozici se spalovací nebo elektrickou motorizací, budete mít také na výběr mezi různými úrovněmi povrchové úpravy.

Elektrická auta

Elektrický pohon, který se zrodil z napojení na Formuli E, je zakotven v naší DNA a ztělesňuje budoucnost. Elektromobily promění vaše cestování: okamžitě dostupný točivý moment, účinnost, naprosté ticho na palubě: objevte elektromobil podle DS ještě dnes.

Plug-in hybridní vozy

Nulové emise CO2 ve 100% elektrickém režimu, snížená spotřeba ve smíšeném cyklu: objevte výhody plug-in hybridu. Efektivní a všestranná naše plug-in hybridní vozidla promění každou cestu ve chvíli potěšení.

FIREMNÍ

DS Automobiles nabízí široký výběr špičkových přizpůsobitelných vozidel, která splňují všechny vaše profesní potřeby.

Od výběru vašich modelů až po správu vašeho vozového parku budou naši odborníci DS schopni cíleně reagovat na konkrétní očekávání vaší společnosti.

VYBERTE SI TYP SVÉHO VOZU

Podívejte se na nejčastěji kladené dotazy

Jak si vybrat nové auto?

Nákup nového vozu představuje významnou investici a vyžaduje zohlednění několika kritérií: vzhled, počet sedadel, automatická nebo manuální převodovka, motor, frekvence používání atd. Doporučuje se také přemýšlet o tom, k čemu jej budete používat: například k jízdě ve městě nebo na dlouhé cesty ve venkovských oblastech.

Jaký typ auta vybrat?

Pro pečlivý výběr vašeho nového vozidla je nutné znát různé modely aut. DS Automobiles nabízí řadu sedanů, ale také SUV a crossoverů.

SUV a crossover

SUV a crossovery jsou podobné, pokud jde o jejich design, zejména s vysokou světlou výškou, která umožňuje vysoké sedadlo, jako terénní vozidlo. Tato prostorná vozidla mají velký vnitřní objem a nabízejí veškerý komfort rodinného vozu. V řadě DS najdeme DS 3 a DS 7.

Sedany

Sedany jsou středně velké, protáhlé vozy s úhledným povrchem. Sedany mají obecně výkonné motory, které jim umožňují překonávat dlouhé vzdálenosti, aniž by zanedbávaly pohodlí řidiče a cestujících. V této řadě najdeme DS 9 nebo DS 4.

Elektrický, hybridní, benzínový nebo dieselový: jaký motor si vybrat ?

Spalovací motory

Automobily s benzínovým nebo naftovým motorem jsou i přes vzestup elektromobilů stále žádané. Auta se spalovacím motorem jsou oblíbená na dlouhé vzdálenosti díky svému dojezdu.

Rozhodněte se pro nový elektromobil

Pořízení nového elektromobilu může představovat určité pořizovací náklady. Výhody tohoto motoru jsou však nepopiratelné: úspora nákladů spojených s palivem a údržbou vozidla, ekologický provoz bez emisí CO2.

Hybridní kompromis?

Hybridní automobil kombinuje tepelný a elektrický motor. Hybridní motor tak může být dokonalým porozuměním, abyste mohli těžit z výhod každé technologie. Dnes jsou k dispozici všechny modely řady DS

Proč kupovat nové auto?

Spolehlivost a klid s novým vozem

Cena pořízení ojetého vozu je jistě nižší než u nového vozu. Koupí nového vozu však získáte jistý klid: záruka výrobce, prodlouženou životnost výbavy, úsporu nákladů na údržbu atd.

Financování vašeho nového vozu

DS Automobiles vám nabízí několik řešení financování vašeho nového vozidla přizpůsobených vašim potřebám. Pokud si chcete pořídit nový vůz bez akontace, vězte, že existuje několik možností financování, úvěr nebo leasing.

Výběr auta pro právnické osoby

Ať už jste řidič taxi nebo společnost hledající vozidlo, DS Automobiles nabízí řadu špičkových profesionálních vozidel podle vašich potřeb i v hybridních verzích.