Dojezd*:

300 + km (protokol WLTP)

Nabíjení*:

80% za 30 minut

Motor*:

100kW/136 k

*Odhadovaná data, poskytovaná pouze pro informaci a podléhající schválení.

DS 3 CROSSBACK E-Tense otevírá novou kapitolu v historii elektrických vozů. Moderní koncepce našeho 100% elektrického SUV je exkluzivním spojením špičkových technologií a luxusního designu.

DS nabídka elektro služeb pro zákazníky vozů E-TENSE

Cílem je vyjít vstříc potřebám zákazníků, kteří řeší dobíjení těchto vozů doma, v zaměstnání nebo i kdekoliv jinde a potřebují využít i síť veřejných dobíjecích stanic.
Tato spolupráce zpříjemní a usnadní používání elektrických a hybridních vozu DS zákazníkům z celé ČR.

Více o nabídce elektro služeb ZDE

TECHNOLOGIE A DESIGN

Objevte exkluzivní interiér zasvěcený komfortu

Díky důmyslně uspořádané ergonomii interiéru DS 3 CROSSBACK E-TENSE máte všechny potřebné informace a ovladače hned po ruce. Místo řidiče vybavené moderními intuitivními technologiemi vám umožní nemyslet na nic jiného než na potěšení z řízení vozu.

Život a jízda ve městě jsou velmi stresující a chvíle klidu vzácné. Ochraně interiéru před hlukem a vibracemi jsme proto věnovali velkou péči.

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST

Řídit nebo se vézt

Na dlouhých cestách se o vaši bezpečnost stará technologie DS DRIVE ASSIST, inovativní systém, který až do rychlosti 180 km/h udržuje váš vůz ve zvoleném jízdním pruhu a rychlost jízdy přizpůsobí vozu jedoucímu před vámi.

Při zpomalení provozu a jízdě v koloně je systém schopen vůz i zastavit a znovu se rozjet.

DS DRIVE ASSIST
DS PARK PILOT

DS PARK PILOT

Parkování vůz zvládne sám

Díky systému DS PARK PILOT váš vůz zaparkuje sám, aniž byste museli ovládat volant nebo obsluhovat pedály.

Pro zaparkování vám stačí jediná věc, držet tlačítko Park a počkat, až systém zahájí a dokončí manévr. DS Park Pilot nejprve najde místo k zaparkování odpovídající rozměrům vozu DS 3 CROSSBACK – podélně nebo kolmo orientované stání míjíte rychlostí do 30 km/h, aby si ho systém změřil – a pokud je místo vyhovující, vůz sám zaparkuje.

HEAD UP DISPLAY

HEAD UP DISPLAY

Nespouštějte oči z vozovky

Rychlost, údaje tempomatu/omezovače rychlosti, rozpoznání dopravních značek, asistenční systémy a navigace: na Head-up displeji máte veškeré potřebné informace stále před sebou, aniž byste spustili zrak z vozovky.

Technologie převzatá z kokpitu letadel promítá všechny potřebné údaje na barevný průhledný displej před čelním sklem, který je umístěný přímo ve vašem zorném poli.

HEAD UP DISPLAY

PRESTIŽNÍ ZNAČKA

Elektrická verze E-Tense si zachovává výraznou identitu vozu DS 3 CROSSBACK. Nadto se vyznačuje exkluzivními designovými prvky, které umocňují její moderní vzhled a vypovídají o výkonnosti vozu.

Elektrická verze E-Tense si zachovává výraznou identitu vozu DS 3 CROSSBACK. Nadto se vyznačuje exkluzivními designovými prvky, které umocňují její moderní vzhled a vypovídají o výkonnosti vozu.

DS MATRIX LED VISION

DS MATRIX LED VISION

Svítit, ale neoslnit

Světlomety poslední generace DS Matrix LED VISION pro vás znamenají velkou výhodu: můžete řídit s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž byste oslňovali ostatní účastníky silničního provozu. Kamera umístěná v horní části čelního skla automaticky přizpůsobí svítivost světel podmínkám provozu na silnici.

Světlomety DS Matrix LED Vision tvoří 3 LED moduly, které plní funkci potkávacích světel, a jeden modul Matrix Beam pro dálková světla rozdělený na 15 stejných samostatných segmentů, jež se rozsvěcují a zhasínají postupně podle podmínek v okolí vozu.

DS MATRIX LED VISION
DVEŘE SE OTEVŘOU JEN VÁM

DVEŘE SE OTEVŘOU JEN VÁM

ADML PROXIMITY

1,5 m je vzdálenost, na kterou DS 3 CROSSBACK rozpozná vaši přítomnost. Jakmile se přiblížíte, vůz se díky funkci PROXIMITY KEYLESS ENTRY & START odemkne a kliky dveří, do tohoto okamžiku diskrétně schované v karoserii, se vysunou. Stačí už jen otevřít dveře a usednout za volant.

Vzdálíte-li se od vozu, je princip stejný – kliky se zasunou a vůz se automaticky zamkne.

A to ještě není vše! Motor vozu DS 3 CROSSBACK nastartujete nebo vypnete pouhým stisknutím tlačítka Start/Stop na středovém panelu. Nic víc není potřeba …

DS 3 CROSSBACK E-Tense Electrický motor

DS 3 CROSSBACK E-Tense Electrický motor

Unikátní koncepce

Za volantem DS 3 CROSSBACK E-TENSE s elektrickým motorem 100 kW (136 k) vás obklopí absolutní ticho.
Díky optimálnímu umístění baterie napájení zůstává interiér verze E-TENSE stejně prostorný jako u verzí s benzinovým nebo dieselovým pohonem.

DS 3 CROSSBACK E-Tense Electrický motor

SLUŽBY NA MÍRU