DS 3 CROSSBACK

Místo zasvěcené komfortu

Cena od 610 000 Kč s DPH

Operativní leasing již za 6 597 Kč / měsíc

DS 3 CROSSBACK
DS 3 CROSSBACK

RAFINOVANOST & KNOW-HOW

Udělejte si pohodlí a nechte se hýčkat komfortem vozu DS 3 CROSSBACK. Kvalitě materiálů i provedení každého detailu v interiéru vašeho vozu jsme věnovali mimořádnou pozornost.

Udělejte si pohodlí a nechte se hýčkat komfortem vozu DS 3 CROSSBACK. Kvalitě materiálů i provedení každého detailu v interiéru vašeho vozu jsme věnovali mimořádnou pozornost.

JINÝ NEŽ OSTATNÍ

Středový panel pod dotykovým displejem má jedinečný vzhled. Ovladače a dva středové průduchy ventilace ve tvaru diamantu odkazují na designový motiv, který je pro značku DS typický.

 

UMĚNÍ PERSONALIZACE

Interiér vozu DS 3 CROSSBACK je oslavou Paříže a ukázkou filozofie značky DS založené na bohatých možnostech personalizace.
Vyberte si interiér podle svých představ z nabídky pěti provedení nesoucích název Inspirace DS.

POCIT POHODY

Dopřejte si na dlouhých cestách komfort bez kompromisů.

Ve voze DS 3 CROSSBACK se můžete těšit na maximální komfort cestování při jízdě na krátké i dlouhé vzdálenosti. Inovativní způsob zpracování a pěna s dvojí hustotou mají hlavní zásluhu na tom, že přední i zadní sedadla jsou velmi pohodlná a poskytují výborné boční vedení.

Život a jízda ve městě jsou velmi stresující a chvíle klidu vzácné. Ochraně interiéru před hlukem a vibracemi jsme proto věnovali velkou péči.

Díky tomu si můžete v komfortním prostředí DS LOUNGE za poslechu špičkového audio systému HiFi FOCAL Electra® nerušeně užívat potěšení při řízení vozu.

Systém má v součtu výkon 515 W a zahrnuje subwoofer a 12 reproduktorů pečlivě rozmístěných v prostoru celé kabiny. Reprodukce zvuku je díky tomu dokonalá a vás čekají  výjimečné hudební zážitky.

DIGITÁLNÍ KOKPIT

Místo řidiče vybavené moderními intuitivními technologiemi vám umožní nemyslet na nic jiného než na potěšení, které vám řízení vozu přináší.

Díky důmylsně uspořádané ergonomii interiéru DS 3 CROSSBACK máte všechny potřebné informace a ovladače hned po ruce.

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Funkce vozu ovládáte na velkém dotykovém displeji HD 10″ a informace potřebné k řízení se zobrazují na digitálním 7″ displeji.
Pro větší komfort máte možnost nastavit si zobrazované informace podle svých preferencí: rychlost, množství paliva, počet ujetých kilometrů, podpůrné prvky řízení a navigace…

SLUŽBY NA MÍRU